Naya Rivera, Kaybolduğu Gölde Ölü Bulundu

 Naya Rivera, Kaybolduğu Gölde Ölü Bulundu

8 Temmuz’dan beri kayıp olan ünlü oyuncu Naya Rivera, kaybolduğu gölde ölü bulundu

Glee dizisinin başrol oyuncularından Naya Rivera, kaybolduğu gölde ölü bulundu.

8 Temmuz’da Kaliforniya’daki Piru Gölü‘nde oğluyla çıktığı tekne seyahatinde kaybolmuştu. Rivera’nın 4 yaşındaki oğlu Josey Hollis Dorsey teknede yalnız başına uyurken bulunmuş, emniyet güçleri Rivera’yı bulmak için arama çalışması başlatmıştı.

Rivera’nın hayatından endişe duyduklarını belirten yetkililer, altı gün süren arama çalışmaları sonucunda 33 yaşındaki oyuncunun cansız bedenine ulaştı.

Ventura County Şerif Ofisi yetkilileri, bugün düzenlenecek basın toplantısı öncesinde TheWrap‘e konuştular ve Rivera’nın hayatını kaybettiğini doğruladılar.

Dorsey’in durumu ise iyi. Çavuş Kevin Donoghue, küçük çocuğun soruşturmayı yürüten yetkilelere verdiği ifadede annesiyle gölde yüzdüklerini ancak kendisi tekneye çıkabilse de annesinin çıkamadığını söylediğini açıkladı. Donoghue’in açıklamasına göre Dorsey, annesinin suyun altında kaybolduğunu görmüş.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Rivera, tekne seyahati sırasında kaybolmasından biraz önce Twitter hesabından oğluyla bir fotoğrafını paylaşmıştı.

Glee dizisinde canlandırdığı ponpon kız lideri Santana Lopez karakteriyle tanınan Amerikalı oyuncu, son olarak 2019 yılında Step Up: High Water dizisinde rol almıştı.

Rivera aynı zamanda şarkıcılık da yapıyordu. 2013 yılında Big Sean ile çıkardıkları “Sorry” şarkısı ABD, Birleşik Krallık ve İrlanda listelerine girmeyi başarmıştı.

Benzer İçerikler