Netflix Türkiye’de Temmuz Ayında Ne Var Ne Yok?

   Netflix Türkiye’de Temmuz Ayında Ne Var Ne Yok?

  Temmuz ayı gelmek üzere, peki Netflix Türkiye’de Temmuz ayı nasıl geçecek? Hangi yeni diziler, filmler, sezonlar Netflix ekranına geliyor?

  Temmuz’da yayına girecek Netflix orijinal yapımlarını sizin için derledik…

  DİZİLER

  Hakan: Muhafız 4. Sezon

  Yayın tarihi: 9 Temmuz

  Netflix yapımı ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız, 2018 sonunda başladığı maceranın sonuna geliyor. Dizi, 4. sezonuyla final yapmaya hazırlanıyor.

  Yeni sezonda Vezir ve Ölümsüzler günümüz İstanbul’una hükmediyor. Hakan bir savaşı durdurmak için geçmişe yolculuk ediyor. Zeynep ise güçlü bir dönüşüm geçiriyor.

  Cursed

  Netflix

  Yayın tarihi: 17 Temmuz

  Kral Arthur efsanesinin yeni bir uyarlaması olan Cursed, Nimue’in Merlin’i bulmak ve kadim bir kılıcı teslim etmek için paralı asker Arthur ile çıktığı yolculuğu anlatıyor. Bu yeni dizide 13 Reasons Why‘dan tanıdığımız Katherine Langford başrolde.

  Cursed’den ilk fragman geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

  Exatlon Challenge

  Netflix

  Yayın tarihi: 3 Temmuz

  Türkiye’nin sosyal medya fenomenlerini karşı karşıya getiren macera dolu sportif yarışmayı Orkun Işıtmak sunuyor. Kimler parti yapacak, kimler cezaya kalacak?

  Las Chicas del Cable 6. Sezon

  Netflix

  Yayın tarihi: 3 Temmuz

  Beş sezonu geride bırakan Las Chicas del Cable, 6. sezonu ile final yapmaya hazırlanıyor. Bu sezonda Lidia’nın en büyük rakibi intikam almak için bir esir kampını kullanınca Lidia ve arkadaşları, Franco rejimine karşı mücadelelerinde daha da cüretkar hâle geliyor.

  Stateless

  Netflix

  Yayın tarihi: 8 Temmuz

  Komedi türündeki bu yeni mini-dizi sorunlu bir kadın, acılı bir mülteci, bir bürokrat ve zor durumda bir babanın hikayesini anlatıyor. Dört yabancını yolları Avustralya’da göçmenlerin tutulduğu bir gözaltı merkezinde kesişiyor.

  Vis A Vis: El Oasis

  Netflix Vis a Vis

  Yayın tarihi: 31 Temmuz

  Yıllarca mücevher hırsızlığı yapan Zulema ve Macarena, bir uyuşturucu baronunun düğününde gerçekleşecek, milyonlar değerindeki son bir soygun için dört kadını işe alır.

  Vis A Vis: El Oasis, 2015 ile 2019 yılları arasında yayınlanan klasikleşmiş İspanyol televizyon dizisi Vis A Vis‘in devamı.

  Warrior Nun

  Netflix

  Yayın tarihi: 2 Temmuz

  Fantastik türündeki bu dizide, gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğreniyor.

  Dizi, Ben Dunn’ın çizgi roman serisine dayanıyor.

  Down to Earth: Zac Efron

  Yayın tarihi: 10 Temmuz

  Bu reality şovda oyuncu Zac Efron, sağlıklı yaşam uzmanı Darin Olien ile birlikte sağlıklı ve sürdürülebilir yaşam biçimleri arayışıyla dünyayı geziyor.

  The Umbrella Academy 2.Sezon

  The Umbrella Academy
  THE UMBRELLA ACADEMY ELLEN PAGE as VANYA HARGREEVES in THE UMBRELLA ACADEMY Cr. COURTESY OF NETFLIX/NETFLIX © 2020

  Yayın tarihi: 31 Temmuz

  Ayın sonunda The Umbrella Academy 2. sezonuyla dönüyor. Süper güçlere sahip Hargreeves kardeşlerin maceraları devam ediyor.

  FİLMLER

  The Old Guard

  Netflix

  Yayın tarihi: 10 Temmuz

  Yüzyıllar boyunca gizlice insanlığı koruyan dört ölümsüz savaşçı, yeni bir ölümsüzü keşfettikleri sırada gizemli güçleri nedeniyle hedef hâline geliyor. Aksiyon türünde bir yapım.

  Deli Dolu 2

  Yayın tarihi: 24 Temmuz

  Lise son sınıftaki Elle, uzun mesafe ilişkisi, üniversite başvuruları ve her şeyi değiştirebilecek yeni bir arkadaşlığın getirdiği zorluklarla uğraşır.

  Romantik komedi türündeki filmin ilki, 2018 yılında yayınlanmıştı.

  BELGESELLER

  Unsolved Mysteries

  Unsolved Mysteries

  Yayın tarihi: 1 Temmuz

  Efsanevi belgesel Unsolved Mysteries, izleyicilerin gizemleri çözmede kilit rol oynayacağı umuduyla açıklanamayan kaybolma olaylarını, ölümleri ve gerçeküstü karşılaşmalarıyla geri dönüyor. Bu yeniden yapım, toplam 12 bölümden oluşacak.

  Last Chance U: Laney

  LAST CHANCE U: LANEY Rejzohn Wright in episode 2 of LAST CHANCE U: LANEY. Cr. NETFLIX © 2020

  Yayın tarihi: 28 Temmuz

  Üniversite Amerikan Futbol takımlarını konu alan belgesel, Koç John Beam önderliğindeki Laney Üniversitesi Kartalları için Batı’ya; Oakland, Kaliforniya’ya gidiyor.

  Korku Şehri: New York Mafyaya Karşı

  Netflix

  Yayın tarihi: 22 Temmuz

  Bu belgeselde FBI’ın 1980’lerde New York’ta güçlerinin zirvesindeki beş mafya imparatorluğunu nasıl yıktığı anlatılıyor.

  Benzer İçerikler