One Captain: Totti Dizisi Sadece Gain’de

   One Captain: Totti Dizisi Sadece Gain’de

  Francesco Totti’nin şampiyonluk yolunda verdiği mücadele şimdi One Captain ile GAİN’de!

  6 bölümlük 2021 yapımı dizi, Roma’nın büyük kaptanını konu alıyor. 27 yıllık kariyeri boyunca sadece Roma forması giymeyen usta futbolcu, tutkusu ve sadakatiyle efsaneleşmişti. İtalyan futbol efsanesinin hikâyesi, One Captain ile daha önce hiç olmadığı şekilde futbolseverlerle buluşuyor.

  One Captain- Un Capitano, kısa içerikleriyle dikkat çeken GAİN’de yayına girdi. Ülkemizde sadece GAİN’de izlenebilecek dizi 6 bölümden oluşuyor. Yapım, Roma’nın altın çocuğunun yaşamını daha önce hiç izlemediğiniz şekilde anlatıyor. Arşiv görüntüleri ve güncel drama sahneleriyle Totti’nin kariyerinin en etkileyici anlarını, duygu dolu vedasına kadar gözler önüne seriyor. Ona tapan taraftarlar, manşetler ve şaşaa ile dolu kariyerini izliyoruz. Bunun yanı sıra dizi yaşadığı çelişkileri ve zorlukları da futbolseverlerle paylaşıyor. 

  Farklı hikayeleri, kısa ve keyifli formatta sunan GAİN, her zevke hitap eden geniş seçkisiyle yeni alışkanlığımız olmaya oynuyor. Yerli ve yabancı diziler, belgeseller ve gerçek hikayeler GAİN’de izleyicileri bekliyor.

  Benzer İçerikler