One Day at a Time Özel Animasyon Bölümü Yapıyor

   One Day at a Time Özel Animasyon Bölümü Yapıyor

  ‘One Day at a Time’ dizisi özel bir animasyon bölümü hazırlıyor. Bu özel bölümün teması ise 2020 ABD Başkanlık Seçimi olacak.

  Çoklu-kamera komedisi One Day at a Time, koronavirüs günlerine özel bir bölümle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu özel animasyon bölümünün teması 3 Kasım 2020’de gerçekleşmesi planlanan ABD Başkanlık Seçimi olacak.

  Norman Lear’ın 1975-1984 arasında yayınlanan aynı adlı sitkomundan esinlenen dizi, Los Angles’ta yaşayan Küba asıllı ABD’li eski asker Penelope Alvarez ve ailesinin eğlenceli hikayesini konu ediniyor.

  Şu an 4. sezonu oynayan dizi, koronavirüs salgınından dolayı 6. bölümüyle “sezon ortası finali” yapacağını duyurdu. 13 bölümlük bu 4. sezon, her şey yoluna girince tamamlanacak. Ancak dizinin takipçileri için güzel bir haber de var: One Day at a Time, tek seferlik özel bir animasyon bölümü yayınlamaya hazırlanıyor! Özel bölüm, sonbahar ayarlarında yayınlanacak.

  Yapılan resmi açıklamaya göre, bu özel bölümde Penelope’yi ailesinin muhafazakar üyeleri ziyaret edecek. Bölüm, Penelope ile ailenin muhafazakar üyeleri arasındaki seçim tartışmalarını gösterecek. Resmi açıklamada “Penelope yaklaşan seçimlerden yılmış halde ama politik münakaşadan kaçınamayacaklar” ifadesi kullanıldı.

  Penelope’nin kızı Elena Alvarez, 3. sezonda lezbiyen olduğunu keşfetmiş ve bu konuda ailesine açılmıştı.

  Dizinin baş rollerini Justina Machado, Rita Moreno, Stephen Tobolowsky, Todd Grinnell, Isabella Gomez ve Marcel Ruiz üstleniyor. Animasyon özel bölümünün seslendirmelerini de bu oyuncular yapacak. Onlara seslendirmede bazı ünlü isimlerin de katılacağı ancak bu isimlerin sonra açıklanacağı da duyuruldu.

  İlk üç sezonu Netflix tarafından yayınlanan Sony Pictures TV yapımı dizi, 4. sezonu itibariyle Pop TV tarafından yayınlanıyor.

  Benzer İçerikler