Pazar Klasiği, Gain’de Yeniden Canlanıyor

   Pazar Klasiği, Gain’de Yeniden Canlanıyor

  Bir pazar klasiği, Gain ekranlarında yeniden hayat buluyor. Bir kuşak pazar konserleriyle büyümüştü ve şimdi sıra gençlerde…

  Gain, 1 Ağustos’ta başlayacak yepyeni programı Pazar Klasiği ile televizyonda ailece klasik müzik dinlenen o eski pazar sabahlarının keyfini ve mutluluğunu günümüze taşıyor. Pazar Klasiği’nde Bach, Çaykovski, Chopin, Liszt, Rachmaninoff, Brahms gibi klasik müzik devlerinin kült eserlerinden oluşan, 15’er dakikalık efsane repertuvarlar sunulacak. Saint Pierre Han, Mongeri Evi, Tophane-i Amire, İstanbul Arkeoloji Müzesi gibi tarihi mekânlarda çekilecek program, görselliğiyle de izleyiciyi derinden etkileyecek. İlk bölümde neredeyse yaşı kadar ödülü olan 12 yaşındaki genç yetenek İlyun Bürkev ve Saint Pierre Han’ın büyüleyici atmosferi var.

  Bu yeni yapım, izleyiciye üst düzey bir repertuvarla işitsel bir ziyafet sunarken alışılmış klasik müzik konseri algısının dışına çıkarak zengin görselliğiyle de şaşırtacak. Saint Pierre Han, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Tophane-i Amire, Mongeri Evi gibi tarihi mekânların büyüleyici atmosferinde yapılan çekimlerde yüksek ses kalitesiyle müziğin, etkileyici mimari detaylarla da muhteşem bir görsel dünyanın tadına varılacak.

  Pazar Klasiği, 1 Ağustos tarihinden itibaren her pazar Gain’de!

  Benzer İçerikler