‘Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nden Miray Daner ve Boran Kuzum’lu Tanıtım

  Merakla beklenen yeni BluTV dizisi Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi‘nden yeni bir tanıtım yayınlandı. Miray Daner ve Boran Kuzum‘un yer aldığı tanıtımda suç, suçlu, hak ve adalet kavramları sorgulanıyor.

  Behzat Ç.’nin unutulmaz kötü karakteri Ercüment Çözer’in hikayesinin anlatıldığı Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi, 27 Ekim’de BluTV’de izleyicilerle buluşacak. Bugün diziden yeni bir tanıtım filmi daha yayınlandı.

  Tanırımda Miray Daner ve Boran Kuzum’un canlandırdığı Helen ve Savaş karakterleri görünüyor. Helen ve Savaş, suç, suçlu, hak ve adalet gibi kavramlar üzerine bir sorgulamaya girişiyor.

  Başlarına gelen olayların ardından kendi adalet yolculuklarına çıkacak Helen ve Savaş’ın tanıtımdaki diyalogları dikkat çekici. Savaş “Kurallar var uyarsın, bir bakmışsın uymayan başkaları kazanıyor. Bir bakmışsın annen baban bile başkalarının önüne nasıl geçebileceğini anlatıyor sana,” diyor. Helen ise “Başımıza gelenler her gün binlercesinin başına geliyor. Ölen öldüğüyle kalıyor, katiller aramızda dolaşıp sıradaki kurbanlarına bakınıyorlar. Çocuklar parklarda oynuyor önlerinden geçiyorlar, köpeklere tecavüz ediyorlar, çoluk çocuk can veriyor! Kimse hesap vermiyor” diyor.

  Senaristliğini Behzat Ç.’nin de senaristliğini yapan Ercan Mehmet Erdem‘in üstlendiği Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi zengin bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Erkan Can, Rojda Demirer ve Tansu Biçer yer alıyor. 27 Ekim’de seyirciyle buluşacak dizinin yönetmenliğin ise Ali Taner Baltacı yapıyor.

  Benzer İçerikler