‘Sen Çal Kapımı’ Dizisinin Kadrosuna Yeni İsimler Katılıyor

   ‘Sen Çal Kapımı’ Dizisinin Kadrosuna Yeni İsimler Katılıyor

  FOX’un sevilen dizilerinden Sen Çal Kapımı, ikinci sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda diziye yeni isimler de dahil oluyor.

  Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosunda Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi isimler bulunuyordu. Şimdi bu isimlere Sina Özer, Doğa Özüm, Ayşe Akın, Ahmet Efe Metekoğlu ve Maya Başol da katıldı.

  Özer dizide Eda’nın (Hande Erçel) asistanı Kerem’i oynayacak. Doğa Özüm Serkan’ın (Kerem Bürsin) kuzenini, Ayşe Akın otel sahibi Deniz’i canlandıracak. Sinan Helvacı Eda’nın yakın arkadaşı Burak’ı canlandırırken, çocuk oyuncu Maya Başol Eda ile Serkan’ın 5 yaşındaki kızı olarak karşımıza çıkacak. Ahmet Efe Metekoğlu ise Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) ve Engin’in (Anıl İlter) oğlu rolüne hayat verecek.

  Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez yapıyor. Senaryonun altında ise Ayşe Üner Kutlu’nun imzası var.

  Sen Çal Kapımı dizisinin ikinci sezonu, 9 Haziran Çarşamba saat 20.00’de FOX ekranlarında başlıyor.

  Benzer İçerikler