‘Succession’ın 4. sezon çekimleri başladı

 ‘Succession’ın 4. sezon çekimleri başladı

Roy ailesi resmen geri döndü.

HBO, “Succession”ın 4. sezonunun çekimlerinin başladığını duyurdu. Yeni sezon, 10 bölümden oluşacak. “Succession”ın ilk iki sezonu da 10 bölüm sürmüştü, üçüncü sezon ise 9 bölümdü. Oyuncular Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun ve J. Smith-Cameron 4. sezon için geri dönüyor.

“Succession” 4. sezonun resmi tanıtımı şöyle: “10 bölümlük dördüncü sezonda, medya holdingi Waystar Royco’nun tekno girişimci Lukas Matsson’a satışı giderek yaklaşıyor. Bu sismik satış olasılığı, anlaşma tamamlandıktan sonra hayatlarının nasıl görüneceğini tahmin eden Roy’lar arasında varoluşsal kaygı ve ailevi bölünmeye yol açar. Aile, kültürel ve politik ağırlıklarının ciddi şekilde azaltıldığı bir geleceği tartarken bir güç mücadelesi başlar.”

4. sezon için onaylanan ek oyuncular arasında Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters ve Jeannie Berlin yer alıyor. Ek kadro daha sonraki bir tarihte açıklanacak. Özet, Roy ailesinin Lukas Matsson’a karşı savaşını vurgularken, Alexander Skarsgård’ın geçen sezonun ardından bu sezonda da bir dereceye kadar diziye geri döneceği anlaşılıyor.

“Succession”, ikinci sezonuyla birlikte drama dizisi ödülü de dahil olmak üzere, ilk iki sezonunda 23 Emmy adaylığı aldı ve 9 ödül kazandı. Dizinin üçüncü sezonunun önümüzdeki ay birkaç Emmy adaylığı kazanması bekleniyor. Üçüncü sezon şimdiden WGA, DGA, PGA ve SAG Ödülleri’nden en iyi drama ödüllerini kazandı.

4. sezon, dizinin yaratıcısı Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble, Will Tracy ve Will Ferrell tarafından yürütülecek. Armstrong, showrunner olarak görev yapıyor.

Benzer İçerikler