Tenet Filminden Son Fragman Yayınlandı

   Tenet Filminden Son Fragman Yayınlandı

  İki haftadan az bir süre içerisinde ABD sinemalarında izleyicilerle buluşması beklenen Chrsitopher Nolan imzalı Tenet filminden son bir fragman daha yayınlandı. 3 dakikalık fragmanda, Travis Scott’ın film için özel olarak bestelediği “The Plan” şarkısı eşliğinde, tersyüz edilmiş zaman kavramını ve kaliteli aksiyon sahnelerini izliyoruz.

  John David Washington ve Robert Pattinson’ın gizli ajanlar olarak başrolde yer aldığı film, Üçüncü Dünya Savaşı’nı engellemeye çalışan iki ajanı konu alıyor. Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Clémence Poésy, ve Nolan’ın vazgeçilmezi Michael Caine de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

  Nolan, Interstellar ve Dunkirk filmlerinde de beraber çalıştığı sinematograf Hoyte van Hoytema ile bu projede de birlikte çalışıyor. Nolan bu filmde İsveçli besteci Ludwig Göransson ile de ilk defa çalışma fırsatı bulacak. Göransson daha önce Black Panther ile Oscar ödülü kazanmıştı.

  Tenet, pandemi döneminin ardından açılacak sinema salonlarında ilk gösterilecek filmlerden biri olacak. Tenet aynı zamanda Nolan’ın bugüne kadarki en büyük işlerinden biri. Filmin prodüksüyon bütçesinin 200 milyon dolar civarında olduğu belirtiliyor. Nolan’ın yeni filmini yedi farklı ülkede çektiğini de belirtelim.

  Merakla beklenen Tenet’in fragmanını izleyebilirsiniz.

  Benzer İçerikler