The Walking Dead, 10. Sezonuyla Tivibu’da

 The Walking Dead, 10. Sezonuyla Tivibu’da

FX kanalının sevilen zombi dizisi The Walking Dead, 10. sezonuyla Tivibu Seç İzle/Dizi klasöründe… Üstelik daha da fazlası, Tivibu ekranlarında!

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, beğenilen yapımları Mart ayında da izleyicileriyle buluşturuyor. Tüm içeriklere Tivibu ve Tivibu Go uygulaması üzerinden mobil, web ve Smart TV ekranlarından erişilebiliyor. 

The Walking Dead, Amerika’dan 1 gün sonra yayında

Tivibu’nun Seç İzle/Dizi klasöründe en çok tercih edilen diziler sıralanıyor. Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan fenomen dizi The Walking Dead yeni bölümleriyle ABD yayınından bir gün sonra ilk kez ve yalnızca FX kanalında olacak. Dizi, her Pazartesi 21.30’da izleyicilerle buluşacak. Dizinin 10’uncu sezon tüm bölümleri ise Tivibu Seç İzle/Dizi klasöründe ekranlara gelecek. Bu arada Doctor Who da 12. sezonuyla izleyicilerle buluşacak. Doctor Who‘nun bu sezonunda zaman lordu tarihe yapılan müdahalelere engel olmak için maceralara atılıyor.

FOXCRIME kanalında yayınlanan MacGyver ile Bull dizileri beşinci, NCIS: New Orleans da yedinci sezonlarıyla Seç İzle/Dizi klasöründe olacak.

Sevilen filmler Seç İzle’de

Tivibu’nun Seç İzle klasöründe yayınlanan Lego Filmi 2‘de kahramanlar, istila altındaki şehirlerini kurtarmak için bir araya geliyor. Böylece, kahramanlar, keşfedilmemiş dünyalara doğru yolculuğa çıkıyor.

The Walking Dead
Dunkirk

Başarılı yönetmen Christopher Nolan’ın yazıp yönettiği Dunkirk ise 2. Dünya Savaşı’nda gerçekleşen Dunkirk Tahliyesi’ni konu ediyor. Filmin başrollerinde Fionn Whitehead, Mark Rylance ve Tom Hardy oynuyor.

Seç İzle klasöründe şunlar da yayınlanacak: İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi (14 Mart), Sessizliğin Müziği (23 Mart), Davetsiz Aşk (27 Mart).

Vitrin’de Yıldızlar Geçidi

Seç İzle/Film/Tivibu Vitrin/Yıldızlar Geçidi klasörü 10 Mart ile 7 Nisan arasında izleyiciye açık olacak. Klasörde yayınlanan Aquaman‘de, Atlantis krallığının veliahdı Arthur Curry, kendisine kalan mirasa sahip çıkmak ve krallığı yönetmek için destansı bir savaş veriyor. Venom: Zehirli Öfke‘de Eddie Brock, dünya dışı bir varlıkla bütünleşerek süper anti kahramana dönüşüyor. Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları‘nda, profesör Albus Dumbledore karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyiyor. Bu yüzden Dumbledore, öğrencisi Newt Scamander’dan yardım istiyor. Newt, sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola giriyor.

Klasörde ayrıca Bumblebee, Ocean’s 8, Alfa Kurt ve Rampage: Büyük Yıkım gibi eğlenceli yapımlar da var.

Cadılara karşı mücadele

Yepyeni yapımların yer aldığı Kırmızı Halı klasöründe yayınlanan Witches, aynı isimli romandan beyazperdeye uyarlandı. Filmde, cadıların gerçek olduğunu keşfeden ve onlarla savaşmak zorunda kalan yedi yaşındaki bir çocuk ve babaannesi zorlu bir maceraya atılıyor. 8 Mart’ta ise Süper Zekâ platformdaki yerini alacak. Filmin başrolünde Melissa McCarthy oynuyor. Komedi ve aksiyon türündeki yapımda, ilk süper istihbaratın gözlemlemesi için seçilen eski kurumsal yönetici Carol’ın hayatı kökünden değişiyor. Klasörde ayrıca Kayhan, Başlat: Ready Player One ve Kong: Kafatası Adası filmleri de bulunuyor.

Sinema kanallarında onlarca film var

Merak Etme, Fazla Uzaklaşamaz, 16 Mart’ta Sinema TV kanalında yerini alacak. Filmde trafik kazası sonrası alkol tedavisi gören John Callahan, karikatür çizmeye başlayarak hayatına renk katıyor. 24 Mart’ta aynı kanalda ekranlara gelecek Overlord Operasyonu‘nda 2. Dünya Savaşı yıllarında bir grup müttefik askeri, Nazilerin işgal ettiği köyde zombilerle karşılaşıyor.

Sinema Aile kanalında 28 Mart’ta Vahşi Dostum izleyicilerle buluşacak. Filmde, küçük bir çocuk bembeyaz bir aslanla bağ kuruyor.

Sinema Yerli’de ise 6 Mart’ta Çiçero izleyiciyle buluşacak. Çiçero, 2. Dünya Savaşı’nda Almanya’nın bozguna uğramasında payı yüksek casus Çiçero’nun yaşamını anlatıyor. 20 Mart’ta ekranlara gelecek Baba Parası‘nda ise hiçbir ortak noktası olmayan kardeşler, babalarının ölümünün ardından aile mirasının bulunduğu kasanın kilidini açmak için birbiriyle yarışıyor.

Böylece, 10. sezonuyla The Walking Dead başta olmak üzere birçok önemli yapım Tivibu ekranlarında Mart ayında izleyiciyle buluşuyor.

Benzer İçerikler