Okea Eme-Akwari, ‘The Walking Dead’in 10. Sezonunda Rol Alıyor

   Okea Eme-Akwari, ‘The Walking Dead’in 10. Sezonunda Rol Alıyor

  Cobrai Kai dizisinden bilinen Okea Eme-Akwari, The Walking Dead‘in genişletilen 10. sezonunda rol alacak.

  The Walking Dead dizisinin 10. sezonuna, 6 bölüm daha ekleneceği geçen günlerde duyurulmuştu. 2021 Mart’ında ekrana gelmeye başlayacak bu 6 bölümde genç oyuncu Eme-Akwari de yer alacak.

  25 yaşındaki Amerikalı oyuncu, dizide maskeli ve gizemli Elijah karakterini canlandıracak. Karakter, ilk kez 10. sezonun “A Certain Doom” başlığını taşıyan 16. bölümde karşımıza çıktı.

  The Walking Dead’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, gelecek 6 bölümde maskenin ardındaki ismin Eme-Akwari olacağı duyuruldu.

  Açıklamada “Okea Eme-Akwari (Cobra Kai, Greenland), Elijah (namı diğer maskeli yabancı) rolü için #TheWalkingDead kadrosuna katıldı!” denildi.

  AMC yapımı dizi, koronavirüs pandemisi nedeniyle, yeni yılda doğrudan yeni sezon yayınlamak yerine 10. sezona yeni 6 bölüm ekleme kararı almıştı.

  The Walking Dead‘in 10. sezon kadrosunda Norman Reedus, Melissa McBride, Danai Gurira, Lauren Cohan, Andrew Lincoln, Chandler Riggs gibi isimler bulunuyor.

  Episode’un Ekim 2020 dijital sayısında The Walking Dead‘i konu etmiştik. Fulya Turhan‘ın Lauren Cohan ve dizinin senaristlerinden Angela Kang ile yaptığı röportaja buradan ulaşabilirsiniz. Dizinin başrol oyuncusu Norman Reedus da Fulya Turhan’ın sorularını cevaplamıştı.

  Benzer İçerikler