Joe Exotic birkaç ay içinde öleceğini açıkladı

   Joe Exotic birkaç ay içinde öleceğini açıkladı

  Tiger King belgeselinin yıldızı Joe Exotic, hapishaneden yazdığı mektupta ölmek üzere olduğunu açıkladı

  Netflix’in en çok izlenen yapımları arasına giren Tiger King‘in yıldızı Joe Exotic, hapishaneden yazdığı bir mektupta “iki üç ay içinde öleceğini” söyledi.

  TMZ‘nin paylaştığı mektupta Exotic, “Birçokları bilir, doğuştan yaygın değişken immün yetersizliğim var. Her dört haftada bir kan takviyesi almam gerek. Ocak sonundan beri bir kere bile almadım, kilo kaybediyorum, yaralar iyileşmeyecek. İki üç aya ölmüş olacağım,” diyor ve ekliyor: “Ruhum öldü.”

  Exotic, mektubunda ABD Başkanı Donald Trump’a da kendisini hapisten çıkarması çağrısında bulundu. Nisan başında bir gazeteci Trump’a Exotic’i affedip affetmeyeceğini sormuş, Trump ise bu soruya “Konuya bir bakacağım,” şeklinde cevap vermişti.

  57 yaşındaki Exotic, sadece Trump’tan değil, Kim Kardashian’dan da yardım istedi. Kardashian, bir süredir kimi mahkumların serbest bırakılması için çaba harcıyor.

  Exotic mektubunu eşi Dillon Passage’a seslenerek bitirdi. Passage’ın kendisini terk edeceğinden korkan Exotic, Michael Jackson’ın “Will You Be There?” şarkısına atıfta bulunarak “Benimle misin değil misin? Kalbim bunu bilmeli!” dedi.

  Passage ise Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Joe’yu seviyorum ve onun yanındayım,” dedi.

  Tiger King belgeseliyle hikayesi anlatılan Joe Exotic, eski bir hayvanat bahçesi sahibi. Asıl adı Joe Schreibvogel olan Exotic, bir rakibini öldürtmek için kiralık katil tutmak ve beş kaplanı öldürmek suçlarından 2018 yılında 22 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. O zamandan beri de hapiste.

  Benzer İçerikler