Tivibu, BBC First’ün Rekortmen Dizilerini Ekranlara Taşıyor

   Tivibu, BBC First’ün Rekortmen Dizilerini Ekranlara Taşıyor

  Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, BBC First’ün izlenme rekorları kıran dizilerini ekrana getiriyor

  Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, izleyicilerini BBC First’ün tüm dünyada izlenme rekorları kıran dizileriyle buluşturuyor. Suçtan komediye, polisiyeden bilim kurguya farklı türlerdeki yapımları dizi severler Tivibu ve Tivibu GO uygulamasını kullanarak mobil, web ve Smart TV ekranlarından izleyebiliyor.

  Sıradışı polisiyeler

  Tivibu

  The Coroner (1. sezon) dizisinde bir sahil kasabasında meydana gelen ani ölümler ve gizemli vakalar ortaya seriliyor. 2015 – 2016 yıllarında yayınlanan dizinin başrollerinde Claire Goose, Matt Bardock gibi isimler var.

  2011 yılından beri devam eden komedi ve suç türündeki Death in Paradise’da (5. sezon) Karayipler’de yaşanan cinayet araştırılıyor.

  İngiliz yazar G.K. Chesterton’ın öykülerinden esinlenen Father Brown’da (6. sezon), Katolik bir rahibin köyünde sezgilerini ve tecrübelerini kullanarak gizemleri çözmesi anlatılıyor.

  Haluk Bilginer’in rol aldığı dizi de var

  Happy Valley (1-2. sezon), eşinden boşanan, kızı intihar eden ve hayatı son dönemde oldukça kötü giden polis memuresi Catherine Cawood karakterine odaklanıyor.

  Tivibu
  Haluk Bilginer, New Blood’ın iki bölümünde John Malik karakterini canlandırmıştı

  Haluk Bilginer‘in de rol aldığı New Blood (1. sezon) ise iki genç polisin suçla mücadelesini izleyiciye sunuyor. New Blood, 2016 yılında tek sezon olarak yayınlanmıştı.

  Fantastik yapımlar ve Doctor Who

  Len Deighton‘ın çok satan kitabından uyarlama SS-GB (1. sezon) isimli dizi, Nazilerin II. Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir evrende geçiyor. Burada, Alman işgali altındaki İngiltere’de, çeşitli cinayetler çözülüyor.

  Tivibu
  Doctor Who’nun 8. sezonunda Doktor’u Peter Capaldi canlandırıyor

  Efsanevi dizi Doctor Who‘dan bahsetmeye ise gerek bile yok. 8. ve 9. sezonlarıyla Tivibu ekranlarına gelecek dizide bir zaman lordu tarihe yönelik müdahalelere engel olurken dünya dışı yaratıklarla mücadele ediyor.

  Tarih ve dram bir arada

  Tivibu

  The Durrells (1. sezon) dizisinde, Durrell ailesinin 1935 yılında yeni taşındığı adadaki uyum süreci ve yaşadıkları sıkıntılar ekranlara geliyor.

  Our Girl (3. sezon), Afganistan’da askerlik yapan İngiliz sağlık görevlilerinin yaşadıklarını konu ediyor.

  Doctor Foster’da (1. sezon), Doktor Gemma Foster, eşinin kendisini aldatmasından kuşkulanarak olayın derinlerine inmeye karar veriyor.

  Tarih ile dramı harmanlayan Call The Midwife’da (7. sezon) ise Londra’nın doğusundaki Nonnatus Evi’nde ebelik yapan hemşireler ve rahibelerin yaşadığı sıkıntılar aktarılıyor.

  Benzer İçerikler