Vatanım Sensin, 40. Bölüm: İsmet Bey, Dağıstanlı’nın Elinden Kurtulabilecek mi?

   Vatanım Sensin, 40. Bölüm: İsmet Bey, Dağıstanlı’nın Elinden Kurtulabilecek mi?
  [highlight]Başrollerini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in paylaştığı Vatanım Sensin, bu akşam 40. bölümüyle Kanal D ekranında olacak. Heyecan dozu yüksek bir birkaç saat izleyiciyi bekliyor…[/highlight]

  Bu akşam yayınlanacak 40. bölümün konusu kısaca şöyle: Dağıstanlı’nın İsmet Bey’i alıkoyması, hem çiftlikte hem Ankara’da şok etkisi yaratmıştır. Çiftlikte Hemşireler Birliği kurulur ve Azize, birliğin başına geçer. İzmir’de Leon’un yakalamak zorunda kaldığı Mehmet içinse umutlar tükenmektedir.

  Ankara ile ipleri iyiden iyiye koparan Dağıstanlı, geri dönülmez bir yola girmiştir. Cevdet, Mustafa Kemal’in emri üzerine kolları sıvar. Görevi, İsmet Bey’i gözü kararan Dağıstanlı’nın namlusunun ucundan almak ve efelerin düzenli orduya katılmasını sağlamaktır. Artık Tevfik’i kullanarak başladığı işi bitirmekten başka çaresi kalmamıştır.

  Yeni bölüm, bu akşam 20:00’de Kanal D’de

  O3 Medya yapımı Vatanım Sensin’i Taylan Biraderler ile Burak Arlıel yönetiyor. Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven ve Melih Özyılmaz’ın senaryosunu yazdığı dizinin başlıca rollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Okan Yalabık, Fatih Artman, Boran Kuzum, Miray Daner, Ahmet Uğur Say, Ufuk Bayraktar, Levent Can, Berker Güven ve Şükran Ovalı paylaşıyor.

  Vatanım Sensin, bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de…

  Benzer İçerikler