Yarım Kalan Aşklar Dizi Çekimlerinden İlk Kareler

   Yarım Kalan Aşklar Dizi Çekimlerinden İlk Kareler

  ‘‘Aşk iki beden arasında değil, ruhlar arasında yaşanır…’’

  Yapımcılığını TIMS&B Productions’ın üstlendiği, sevilen oyuncular Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’i bir araya getiren BluTV özel yapımı Yarım Kalan Aşklar dizisinin çekimleri başladı.

  yarım kalan aşklar dizi

  Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz bir bedende dünyaya geri dönen Ozan’ın hikâyesini anlatan dizinin setinden ilk kareler yayınlandı. Kadrosu ve hikâyesiyle merakla beklenen dizi yakında sadece BluTV’de yayınlanacak.

  dilan çiçek deniz

  Başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in yanı sıra Cem Davran, Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi, dikkat çeken konusuyla izleyenlerin hafızasında ayrı bir tat bırakacak.

  burak deniz

  Alışılagelmiş dizi senaryolarından farklı olarak, bambaşka bir hikâyeyle gündeme damga vuracak Yarım Kalan Aşklar, aşk ve aksiyon dolu sahneleriyle yeni bir hayatta, yeni bir bedende, yarıda kalmış bir aşkın zorlu sınavını anlatacak.

  yarım kalan aşklar blutv

  Dizinin yönetmen koltuğunda Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımları yöneten Umur Turagay yer alırken senaristliğini Ethem Özışık (Poyraz Karayel, Söz), Hakan Bonomo (Adı Mutluluk, Söz) ve Ercan Uğur (Söz) üstleniyor.

  Benzer İçerikler