‘Yeşilçam’ Setinden İlk Kareler Yayınlandı

   ‘Yeşilçam’ Setinden İlk Kareler Yayınlandı

  BluTV’nin bu sezonki en merak edilen projesi Yeşilçam için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Bir süredir çalışmaları devam eden yapım, izleyenleri 1960’lı yılların Türkiye’sine götürecek. Böylece dönemin gölgesinde altın çağını yaşayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının mücadelesini gözler önüne serecek.

  Yeşilçam dizisinin çekimlerinden ilk kareler yayınlandı. Set fotoğraflarında gösterişli kostümlerden 1960’lı yıllara özgü saç modellerine, göz alıcı aksesuarlardan hafızalara kazınan trendlere kadar birçok detay dikkat çekiyor. Fotoğraflar, dizinin heyecan verici atmosferine dair ipuçları veriyor.

  Yeşilçam, sinema âşığı yapımcı Semih Ateş’in (Çağatay Ulusoy) hikayesini konu alacak. Semih Ateş, sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra Yeşilçam’da yeniden var olma savaşı verecek. Dizinin senaryosu Levent Cantek ve Volkan Sümbül kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Çağan Irmak oturuyor.

  Yeşilçam‘ın oyuncu kadrosunda Çağatay UlusoyAfra SaraçoğluSelin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş yer alıyor. 

  Yeşillçam‘ı çok yakında BluTV ekranlarında izleyebileceğiz.

  Benzer İçerikler