‘Yüzüklerin Efendisi’ Serisi, DMAX Ekranlarında

   ‘Yüzüklerin Efendisi’ Serisi, DMAX Ekranlarında

  DMAX ekranlarında film keyfi, Yüzüklerin Efendisi serisi ile devam ediyor. DMAX Popcorn Kuşağı’nda, 13 Kasım Cuma Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, 20 Kasım Cuma Yüzüklerin Efendisi: İki Kule, 27 Kasım Cuma Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü filmleri gösterilecek. Filmler saat 21.25’te DMAX ekranlarında olacak.

  Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, Peter Jackson’ın yönettiği Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin birinci filmiydi. 2001 tarihli kült film, Frodo’nun yüzüğü arama serüvenini anlatıyordu. Yüzük Kardeşliği üyelerinin kardeşlikleri bozulduktan sonra başlarına gelenlerin anlatıldığı ikinci film Yüzüklerin Efendisi: İki Kule, 2002’de vizyona girmişti. Yüzük savaşının anlatıldığı üçüncü seri Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü ise 2003’te hayranlarla buluşmuştu.

  Yüzüklerin Efendisi üçlemesi Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Andy Serkis, Orlando Bloom, Miranda Otto, Liv Tyler gibi birçok önemli isim rol almıştı. Üçlemedeki filmlerin her biri büyük beğeni toplarken, Yüzüklerin Efendisi serisi toplam 30 Oscar adaylığından 17’sini kazanmıştı.

  Yüzüklerin Efendisi, fantastik edebiyatın usta yazarı ve Orta Dünya’nın yaratıcısı J. R. R. Tolkien‘in aynı adlı üçlemesinden uyarlanmıştı. Şimdilerde Amazon da bu unutulmaz üçlemeyi dizi olarak ekranlara getirmek için çalışıyor. Devasa bir bütçeyle yola çıkan dizinin, 2021 yılı içerisinde izleyicilerle buluşması bekleniyor.

  DMAX’i şu platformlardan izleyebilirsiniz: Digiturk 49. kanal, D-Smart 46. kanal, Kablo TV 35. kanal, Tivibu 54. kanal, TV+ 39. kanal, Vodafone TV 31. kanal.

  Benzer İçerikler