“Zalim İstanbul” 15. Bölüm: Köşke Dönenler de, Oradan Çıkanlar da Şokta

 “Zalim İstanbul” 15. Bölüm: Köşke Dönenler de, Oradan Çıkanlar da Şokta
[highlight]Başrollerde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay’ın olduğu Zalim İstanbul, bu akşam 15. bölümüyle izleyici karşısında. Cemre ve Cenk dönerken, Ceren ve Neriman için oyun bitiyor. Köşkün kapıları ikisi için kapanıyor.[/highlight]

Ceren ve Neriman, Agâh’ın adamları tarafından hızla köşkten çıkarılırken Cemre ve Cenk ile burun buruna gelir. Cemre ve Cenk’e köşkün kapıları açılmıştır. Ceren, nereye gittiğini dahi bilmeden köşkten çıkarılırken Cemre ve Cenk’in eve kabul edilişinin şokunu yaşar.

Cemre ve Cenk ise en az Ceren kadar şaşkındır. Agâh’ın bu kararının altında yatan nedenleri sorgularken işin altında Şeniz olmasından şüphelenirler. Ancak Şeniz’in gündemi, Cemre ve Cenk’i göremeyecek kadar doludur. Şeniz, Agâh’a hesap vermekle meşguldür.

Ceren ve Neriman, getirildikleri apartman dairesinde hayatlarının şokunu yaşar. Agâh, Seher ve Şeniz’i bir anda karşılarında gören Ceren ve Neriman için oyun bitmiştir. Artık köşkün kapıları Ceren ve Neriman’a kapatılmıştır.

Öykü ve senaryosu Sırma Yanık’a ait Zalim İstanbul‘da başlıca rolleri Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek üstleniyor.

Avşar Film imzalı dizinin yönetmeniyse Cevdet Mercan.

Zalim İstanbul, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler