Big Sky FOXCRIME Ekranlarında Başlıyor

   Big Sky FOXCRIME Ekranlarında Başlıyor

  C. J. Box’ın The Highway adlı eserinden uyarlanan Big Sky, 6 Nisan Salı günü saat 20.30’da FOXCRIME’da başlıyor. Dizi, Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle izleyicilerle buluşacak.

  Big Sky, iki özel dedektifin hikayesine odaklanıyor. Bu iki özel dedektif, bir tır şoförü tarafından kaçırılan iki kız kardeşi arıyor. Ancak bu iki kardeşten önce de birilerinin kaçırıldığı ortaya çıkıyor. Böylece olay bir seri katili durdurmak için zamana karşı verilen bir yarışa dönüşüyor.

  Son yılların en iyi dizilerinden Vikings’in güzel ve başarılı oyuncusu Jenny Hoyt, Big Sky’da Katheryn Winnick karakterini canlandırıyor. Brave New World ve When They See Us’taki başarılı performansıyla dikkat çeken Kylie Bunbury ise Cassie rolüyle karşımıza çıkıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ryan Phillippe, Natalie Alyn Lind, Jade Pettyjohn ve John Carroll Lynch gibi ünlü isimler de yer alıyor.

  Big Sky‘ın yönetmenliğini ve yaratıcılığını David E. Kelly yapıyor. 64 yaşındaki David E. Kelly’nin televizyon işleri arasında Big Little Lies, Goliath, Chicago Hope, Mr. Mercedes, Boston Public, The Undoing gibi yapımlar var.

  Big Sky, 6 Nisan Salı günü başlıyor. Dizi, saat 20.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında olacak.

  Suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME‘ı; D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izleyebilirsiniz.

  Benzer İçerikler