“Bir Zamanlar Çukurova” 33. Bölüm: Demir ve Yılmaz, Bu Kez Aynı Tarafta

   “Bir Zamanlar Çukurova” 33. Bölüm: Demir ve Yılmaz, Bu Kez Aynı Tarafta
  [highlight]Bir Zamanlar Çukurova‘da silah patlıyor, bomba Hünkar’ın önünde infilak ediyor! Bu akşam ekrana gelecek 33. bölümde Seher, Demir’den hamile olduğunu söylüyor, Ercüment Yılmaz’ı vuruyor. Demir ile Yılmaz, ilk kez aynı safta…[/highlight]

  Demir’in hediye ettiği silahla Yılmaz’ı vuran Ercüment, Gülten’i de ortadan kaldırmak için harekete geçer. Ancak olayın tek görgü tanığı o değildir; Hünkar ve Fekeli de birbirlerinden habersiz olaya şahit olmuşlardır.

  Tüm olanları sakladıkları Züleyha, oğlunu görmeye gidemeyince neler yapacak? Yılmaz tekrar hastaneye nişanlısının önüne ameliyata mı götürülecek yoksa olaylar örtbas mı edilecek?

  Demir ve Yılmaz’ı ilk kez aynı safta bir araya getiren olay, Hünkar ve Fekeli arasındaki dengeyi de etkileyecek mi?

  Dışarıda patlayan silah bir yana konağın içinde de adeta saatli bir bomba olarak dolaşan Seher var. Bombayı da tam bu olayların ortasında patlatıp Demir’den hamile olduğunu söylüyor Seher.

  Hünkar şimdi ne yapacak? Oğluna büyük sırrını söyleyecek mi yoksa Seher’den kurtulmanın bir yolunu mu bulacak?

  Bu sorular, Bir Zamanlar Çukurova‘nın 33. bölümde yanıt bulacak…

  Tims&B Productions imzalı dizide kadro şu isimlerden oluşuyor: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Serpil Tamur, Rüzgar Aksoy, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre ve Mustafa Açılan.

  Yıldız Tunç, Su Ersöz ve Derem Çıray’ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmeni Murat Saraçoğlu.

  Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

  Benzer İçerikler