“Bir Zamanlar Çukurova” 44. Bölüm: “Hatıran Bile Değilim”

 “Bir Zamanlar Çukurova” 44. Bölüm: “Hatıran Bile Değilim”
[highlight]Başrollerini Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova, 44. bölümüyle ekranda. Yeni bölümde artık kendini Demir Yaman’ın eşi olmaya ikna eden Züleyha, Yılmaz’a “Senin hiçbir şeyin değilim. Hatıran bile değilim,” diye sesleniyor ve…[/highlight]

Toplu sünnet düğünündeki zehirlenme, ortalığı fena karıştırır. Zehirlenmeye yol açan tavukları alan Gaffur’u dövmekle yetinmeyen Demir, onun hayatındaki en önemli şeyi de elinden alır. Demir, bir yandan suçluları bulmaya çalışırken, bir yandan da kaybettiği itibarını geri kazanmak zorundadır.

Yılmaz’ın ne sebeple olursa olsun buluşmaya gelmemesini hazmedemeyen Züleyha, artık kendini Demir Yaman’ın eşi olmaya ikna etmiştir. Yılmaz’a “Senin hiçbir şeyin değilim. Hatıran bile değilim,” diyen genç kadın, Demir ile el ele krizi atlatmak için çalışır.

Yılmaz, baba olmadan önce hayatında temiz bir sayfa açmak için sakladığı her şeyi Müjgan’a anlatmaya karar verir. Öğrendikleri Müjgan’a çok ağır gelecektir. Yılmaz, artık çocuğu ve onunla mutlu olmaya kararlı olduğunu söylese de Müjgan ikna olmaz. İlk uçakla İstanbul’a gider.

Hem Yılmaz ile Demir’i savaştan vazgeçirmeye çalışmaktan hem de Hünkar’a duyduğu aşktan vazgeçmeyen Fekeli, Müjgan ile konuşur. Çünkü artık Yılmaz’ın Müjgan ile Züleyha’nın da Demir ile mutlu olmaya ikna olacağını düşünmektedir. Ancak aşkın sınırsız, kavgaların ölümüne yaşandığı Çukurova’da fırtına o kadar kolay dinmeyecektir.

Senaryosunu Yıldız Tunç, Su Ersöz ve Derem Çıray’ın kaleme aldığı Bir Zamanlar Çukurova‘nın kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Serpil Tamur, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Alayça Öztürk, Aras Şenol, Şirin Öten ve Mustafa Açılan.

Tims&B Productions imzalı dizinin yönetmeniyse Murat Saraçoğlu.

Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler