“Bir Zamanlar Çukurova” 47. Bölüm: Fekeli, 40 Yıl Gecikmiş Soruyu Sorar ve…

 “Bir Zamanlar Çukurova” 47. Bölüm: Fekeli, 40 Yıl Gecikmiş Soruyu Sorar ve…

[highlight]Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in başrollerde olduğu Bir Zamanlar Çukurova, 47. bölümüyle ekranda bu akşam. “Devlerin Aşkı”, tüm Çukurova’da duyuluyor. Fekeli, Hünkar’a 40 yıl gecikmiş sorusunu soruyor…[/highlight]

Şermin’in Hünkar’dan intikam alma girişimi, “Devlerin Aşkı”nı Çukurova’ya duyurmuştur. Şermin’in gizlice çektiği fotoğraf yayımlanınca Adana’da yer yerinden oynar.

Ama Hünkar’ın itibarını yok etmek için yapılan bu plan, ters teper: Fekeli, herkesin gözünün önünde Hünkar’a 40 yıl gecikmiş sorusunu sorar.

Gazete haberi, Demir’i annesinden vazgeçme noktasına getirecektir. Yılmaz ise, bu durumu bir zafer olarak nitelendirir.

Gaffur’un bir türlü tamirhaneye götüremediği otomobili Züleyha’yı yine yolda bırakır. Yılmaz’ın bir kez daha Züleyha ve Adnan’ı aracına alması Demir’i çıldırtır. Ancak, Yılmaz ve Züleyha çiftliğe ulaştığı andan itibaren gelişen olaylar, kimsede bu durumu sorgulayacak hal de bırakmayacaktır…

Senaryosu Yıldız Tunç, Su Ersöz ve Derem Çıray’a ait Bir Zamanlar Çukurova‘da başlıca rolleri Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Serpil Tamur, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Alayça Öztürk, Aras Şenol, Şirin Öten, Mehmet Polat ve Mustafa Açılan üstleniyor.

Tims&B Productions imzalı dizinin yönetmeniyse Murat Saraçoğlu.

Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler