‘Çukur’, Unutulmaz Bir Bölümle Ekranlara Veda Etti

   ‘Çukur’, Unutulmaz Bir Bölümle Ekranlara Veda Etti

  2017 yılında yayın hayatına başlayan ve bir fenomene dönüşen, ünü ülke sınırlarını da aşan Çukur, dün akşam izleyicilerine veda etti. Dizinin heyecanla beklenen final bölümü öncesi TEMA Vakfı, Show TV ve Ay Yapım işbirliğiyle imza atılan gala gecesi ekranlara geldi. Dizinin oyuncuları ile birlikte yönetmen Sinan Öztürk ve tüm kamera arkası ekibin bir araya geldiği gecede herkes “Doğa Nefes Alsın” diyerek izleyicilere seslendi.

  Ebru Akel ve Uğur Yıldıran’ın sunuculuğunda gerçekleşen geceye Çukur sokaklarından geçen müzikler damgasını vurdu. Geçtiğimiz sene dizinin erkekleri Çukurspor olarak “Nere Gitsen Çukur Orda” şarkısını seslendirmişlerdi. Bu yıl ise dizinin kadınları “Bi Dinle” derken, şarkıyı ilk defa bu gecede seyircilerle paylaştılar. Toygar Işıklı ve Kamufle’nin “Savaşın İçindeyim” adlı parçayı seslendirdikleri gecede tüm oyuncular “Doğa Nefes Alsın” sloganına dikkat çekti.

  Gala gecesinin ardından “Son Dans” ve “Çukur Veda” etiketleri ile Çukur’un final bölümü izleyicilerle buluştu. Çukur, hem reytinglerde üç kategoride birden hem de sosyal medyada final bölümüyle adını son kez zirveye yazdırdı. 

  Final bölümünde Koçovalı ailesinin Amca’dan zorlu bir mücadele sonucunda kurtuluşuna tanık olduk. Dizinin son sahnesinde ise diziye ölerek veda eden birçok karakteri Yamaç’ın gözünden gördük. Tüm karakterlerine özel bir saygı duruşuyla ekranlara veda eden Çukur, Türkiye televizyon adını altın harflerle yazdırdı.

  Seyirciler ekran başına kilitlenirken tüm dizi ekibi de son kez bir araya gelerek bölümü hep beraber izledi. Duygu dolu anların yaşandığı ve gözyaşlarının tutulamadığı gecede ekip final bölümü heyecanını büyük bir coşkuyla yaşadı.

  Benzer İçerikler