Disney ve Starz Latin Amerika’da Bir Araya Geliyor

 Disney ve Starz Latin Amerika’da Bir Araya Geliyor

Walt Disney Company ve Starz, Latin Amerika’da Star Plus, Disney Plus ve Starzplay dahil olmak üzere bir akış abonelik paketi sunmak için bir araya geldi.

Variety’nin haberine göre en son gelişme, bölgedeki rekabetin kızışmaya devam etmesi ve Netflix, Amazon Prime Video ve Apple Plus gibi devlerin, aboneliklerini daha da artırmaya çalışmasıyla sürüyor.

Disney Plus ve Star Plus web sitelerinde Brezilya, Meksika, Arjantin, Şili, Kolombiya, Ekvador ve Peru’da sunulan paket, yerel para biriminde tek bir fiyatla üç akış hizmetinin tümüne abonelik sunacak. Abonelerin, programlara erişmek için her bir platformun uygulamasını uyumlu cihazlarına indirmeleri gerekecek.

Star Plus, ESPN’den canlı spor içeriği ve “The Simpsons”, “Futurama” ve “Family Guy” gibi animasyon komediler sunar; “The Kings Man” ve Eugenio Derbez’in hit komedisi “The Valet” gibi filmlerin yanı sıra Latin Amerika orijinal yapımları “No fue mi culpa: Mexico”, “Los Protectores”, “Terapia Alternativa” ve “El galán”, platformlardaki diğer projeler arasında.

Disney Plus, en son Disney ve Pixar filmleri “Encanto” ve “Turning Red”i içerir; Marvel Studio’nun “Hawkeye” “Moon Knight” ve “Ms. Marvel” ve “The Mandalorian”, “The Book of Boba Fett” ve “Obi-Wan Kenobi” gibi “Star Wars” dizileri, aynı zamanda Disney’in orijinal Latin Amerika yapımları “Intertwined” ve “Siempre Fui Yo”yu da içeriyor ve daha fazla yerel dizi de yolda.

Lionsgate’in sahibi olduğu Starzplay, baş yapımcı Curtis “50 Cent” Jackson’dan “Power”; Courteney Cox’lu kara komedi “Shining Vale”; ve Nixon’un Watergate skandalı “Gaslit”in modern yorumunu, aynı zamanda, dönem draması “The Great” ve Lionsgate’in gişe rekorları kıran serileri “The Hunger Games” ve “Twilight”ı da içeriyor.

Benzer İçerikler