Episode, 21. Sayısıyla Raflardaki Yerini Aldı!

 Episode, 21. Sayısıyla Raflardaki Yerini Aldı!

Türkiye’nin ilk ve tek dizi kültürü dergisi Episode, yeni sayısıyla raflardaki yerini aldı

Türkiye’nin ilk ve tek dizi kültürü dergisi Episode, 21. sayısıyla tüm Türkiye’de raflardaki yerini aldı.

Episode’un yeni sayısının kapak konusu, son yıllarda tüm dünyada yükselen edebiyat uyarlamaları. Son yıllarda artan dizi üretimi, en çok edebiyattan besleniyor. Polisiye, bilimkurgu, dram, fantastik, korku… Neredeyse tüm türlerde, uyarlanan romanların sayısı artıyor. Son yıllarda yayınlanan ve önümüzdeki dönemde yayınlanması beklenen uyarlamaları Episode editörleri Fulya Turhan ve Onur Bayrakçeken inceliyor.

Episode Yerli’nin kapak konuğu ise Medcezir, Tatlı Küçük Yalancılar, Aşk Laftan Anlamaz, Bizim Hikaye dizilerinden sonra yeni projesi merakla beklenen başarılı oyuncu Burak Deniz

BluTV’de yayınlanacak Yarım Kalan Aşklar dizisi merakla beklenen Burak Deniz’le Lifepark’ta buluştuk, Xiaomi Redmi Note 9 ile harika fotoğraflar ve videolar çektik. Pandemi sürecini nasıl geçirdiğini, Yarım Kalan Aşklar dizisini, canlandırdığı yeni karakteri ve çok daha fazlasını konuştuk.

“Ustaca Buluşmalar” köşesinin bu sayıdaki konuğu, sanatçı Mustafa Alabora. Usta oyuncuyla tiyatro serüvenine nasıl başladığını, yer aldığı oyunları, bugünün tiyatro ve sinema dünyasını, çalkantılı Türkiye tarihinde sanatçının duruşunu konuştuk.

Episode editörü Engin İnan, dizi sektöründe son zamanlarda daha yoğun tartışılan bir konuyu gündemine alıyor: Cast direktörlüğü ve menajerlik, bu iki mesleğin bir arada yapılması sorun mu? Ülkemizde neden genelde bir arada yapılıyor, dünyadaki örnekleri neler? Sektörün önemli cast direktörleri bu soruları cevaplıyor ve sorunun nasıl çözüleceğine dair fikirlerini paylaşıyor. 

Türkiye’nin ilk ve tek dizi kültürü dergisi Episode’un yeni sayısı raflarda ve Turkcell Dergilik, Vodafone Dmags, Magzter gibi dijital platformlarda!

Benzer İçerikler