Kurgudan sıkılanlara GAİN’de izleyebileceğiniz 5 program

 Kurgudan sıkılanlara GAİN’de izleyebileceğiniz 5 program

Hafta sonu ve baharın geç de olsa gelişiyle sokaklar canlanıyor, pek çok programın yeni sezonu başlıyor. Episode editörleri, kurgu işlerden sıkılanlar için izlerken kafa dağıtabileceğiniz, GAİN ekranlarında yayınlanan 5 program seçti. Keyifli seyirler ve iyi okumalar!

GAİN Sahne

Döneminin en iyi müzisyenleri ve yeni nesil müzisyenleri ağırlayan programda, müzisyenler birbirlerinin şarkılarını GAİN’e özel yorumluyor. Zamanlar arasında notalardan bir köprü kuruluyor. Sanatçılar orijinal bestelerini de SAHNE’de canlı seslendiriyor. GAİN Sahne iyi müziğe doyabileceğiniz bir program olarak yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

1. sezonda yer alan sanatçılar: Ceylan Ertem, Can Güngör, Nükhet Duru, Jakuzi, Gökhan Türkmen, Genco Arı, Kalben, Erdal Erzincan, Ari Barokas, Gaye Su Akyol, Kaan Tangöze.

2. sezonda yer alan sanatçılar: Aga B, Nova Norda, Melike Şahin, Mehmet Erdem, Lara Di Lara, Barabar, Gülinler, Burak Kut, Can Bonomo, Baba Zula.

Oyunlar Holding

Can Bonomo, Can Temiz ve Can Sungur’un sunumuyla ciddiyet dışı bir holding. Ünlü konuklar, oyun dünyasından haberler ve el yapımı oyun turnuvalarıyla Oyunlar Holding eğlencenin sınırını zorluyor.   

Özellikle yaptıkları O Tarz mı? ve rpg odaklı Podcastia Maceraları programları ile tanınan Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz, sohbet ve oyun odaklı Oyunlar Holding adlı eğlence programında her hafta yeni bir konuk ağırlıyor.

Duraktan Durağa

Metroda yolculara anlık anket yaparak milyonların kalbini çalan Berk Keklik’ten metro konseptinde yepyeni bir eğlence programı. Berk, her bölüm başka bir ünlü konuğu ağırlıyor ve bu kez sorularını onları tanımak için soruyor.

Keklik’in metro dekorlu bir stüdyoda dünya ve ülke gündemine dair herkesin merak ettiği konuları ünlü konukları ile konuştuğu program kafa dağıtmak için ideal bir seyirlik.

Görünenden Fazlası

Bu programda çok iyi tanıdığınız isimler var. Ama bu kez onlar hakkında görünenden fazlasına şahit oluyoruz. Zeynep Üner, kendilerinden beklenenle yetinmeyen, hep daha fazlasını yapmak isteyen, bir hayata birden fazla hayat sığdıranların hikayelerini Görünenden Fazlası’nda irdeliyor.

Haluk Levent, Nilay Örnek, Koray Birand ve Mete Gazoz’u konuk ettiği bölümleriyle ilgi gören programda Üner, konuklarının hatırlanmaya değer özel anlarından bahsediyor, pek bilinmeyen yönlerini gösteriyor, en iyi yaptıkları şeyleri farklı boyutlarıyla sorguluyor.

Ege Evleri

Kimi deniz kenarında, kimi ormanın içinde, kimi düşmeden yürünemeyecek kadar yalçın bir kayalığın üzerinde… Denize, güneşe, ağaca, kısacası hayata açılan, rüya gibi Ege Evleri.

GAİN’in bu belgesel serisinde, izleyici Türkiye’nin cennet köşelerinden, en değerli mimarlık ödüllerini toplayan çok özel yapılarla tanışıyor. Sıradışı fikirler ve özel dokunuşlarla fark yaratan bu tasarımların hikâyelerini ve hangi zorlukları alt ederek yapıldıklarını, ev sahipleri ve mimarlarının anlatımıyla ekrana geldiği programda; Ayvacık, Datça, Bodrum, Çeşme, Yelki, Mordoğan gibi Ege’nin incisi bölgelerde inşa edilmiş mimarlık harikası evlere tanık olma şansına erişebilirsiniz.

Benzer İçerikler