K! Kültüral Performing Arts Mayıs Programı Yine Dopdolu

 K! Kültüral Performing Arts Mayıs Programı Yine Dopdolu

İstanbul’un bağımsız kültür sanat alanı K! Kültüral Performing Arts, Mayıs ayında Madam Giyotin, AB Uyumlu Aile, Oda Komşum Richard Wagner ve Paravanlar gibi kendi prodüksiyonlarının yanı sıra birbirinden değerli tiyatro kumpanyalarının oyunlarını sahnesinde konuk ediyor.

Başta sahne sanatları olmak üzere tüm sanat disiplinlerine açık bir ortak platform düşüncesi olarak İstanbul Sanayi Mahallesi’nde temelleri atılan bağımsız kültür ve sanat alanı K! Kültüral Performing Arts, sahnede ve dijitalde birbirinden başarılı tiyatro yapıtlarını seyirciyle buluşturmaya devam ediyor. K! Kültüral Performing Arts, Mayıs ayında MADAM GİYOTİN, ABUYUMLU AİLE, ODA KOMŞUM RICHARD WAGNER ve PARAVANLAR oyunlarını hem sahnede hem de jetgise.com üzerinden dijitalde tiyatro izleyicisiyle buluşturacak.

K! Kültüral, kendi prodüksiyonları dışında, GÜNEBAKAN CAM KIRIKLARI, HU, MEDEA’YA GÖRE AHLAK, ARUZ VEZNİ, BERNARDA, ÇEKMECEDEN YILDIZLARA, PİRELİ VARYETE, KÜÇÜK PRENS, PARRHESIA ve BANA AMY DE oyunlarını sahnesine konuk edecek.

Benzer İçerikler