“Killing It”, Peacock’dan 2. sezon onayını aldı.

 “Killing It”, Peacock’dan 2. sezon onayını aldı.

Dizinin yıldızı Craig Robinson, ilk sezonun Nisan ayında başlamasıyla ikinci sezon için geri dönecek. İlk sezon 10 bölümden oluşuyordu. Dizi, 2. sezon için ortak showrunner ve yönetici yapımcı olarak geri dönecek olan Dan Goor ve Luke Del Tredici’den geliyor.

NBCUniversal Television and Streaming Entertainment Content başkanı Susan Rovner, “‘Killing It’ ile ender bir cevherimiz olduğunu biliyorduk ve Peacock izleyicilerinin, komedi efsanesi Craig Robinson’ın liderliğindeki bu diziye gösterdiği ilgiden dolayı çok mutluyuz” dedi. “Dan Goor ve Luke Del Tredici’nin ve UTV’deki ortaklarımızın eşsiz yaratıcı zihinlerinden, bir kişinin komik, ısrarlı Amerikan rüyası arayışını izlemek için sabırsızlanıyoruz”.

Robinson, dizide Amerikan Rüyası’nın peşinde koşan daimi bir mazlum olan Craig olarak rol alıyor. Bu amaçla, Florida’da 20.000 $ kazanmak için bir yılan avı yarışmasına katılmaya karar verir. Robinson’la birlikte dizide Rell Battle, Claudia O’Doherty, Scott MacArthur, Stephanie Nogueras, Wyatt Walter ve Jet Miller yer alıyor.

Goor ve Tredici ile birlikte Robinson, Mark Schulman ve Mo Marable, “Killing It”in baş yapımcılığını üstleniyorlar. Marable ayrıca ilk üç bölümü de yönetti.

Benzer İçerikler