“Mucize Doktor” 14. Bölüm: Ferman, Bütün Hikâyesini Anlatıyor ve…

 “Mucize Doktor” 14. Bölüm: Ferman, Bütün Hikâyesini Anlatıyor ve…

[highlight]Fox TV’nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor, 14. bölümüyle izleyici karşısında bu akşam. Yeni bölümde Ferman, bütün hikâyesini Beliz’le Ali’ye ayrı ayrı anlatır. Ali, daha önce hiç tatmadığı acı bir duyguyla tanışır ve…[/highlight]

Ferman’ın sırrını öğrenen ve onunla hiç kimseyle yakınlaşmadığı kadar yakınlaşan Ali, yeni abisini bulduğunu zanneder ama Ferman, ondan bütün öğrendiklerini kendine saklamasını ister.

Gerçeği söylememek Ali için zaten zorlu bir görevdir, bir de üzerine Nazlı ve Adil, onu Ferman’la aralarında geçenler hakkında sorguya çekince iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir.

Vakasını garip bir şekilde kişiselleştiren Demir, kendini tekrar Tanju’nun radarında bulur.

Nazlı, Ferman’la Beliz arasında geçenler yüzünden kendini suçlar.

Ferman, sonunda bütün hikâyesini Beliz’le Ali’ye ayrı ayrı anlatır ve…

Ali, daha önce hiç tatmadığı acı bir duyguyla tanışacaktır.

Senaryosu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in elinden çıkan Mucize Doktor‘da Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan başlıca rolleri üstleniyor.

Bu akşam yayınlanacak bölüme bir dönemin fenomen dizisi Doktorlar‘da rol alan Yasemin Özilhan, dizideki karakteriyle yani Doktor Ela olarak konuk oluyor, hatırlatalım…

Yusuf Pirhasan’ın yönettiği MF Yapım imzalı Mucize Doktor, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Benzer İçerikler