“Mucize Doktor” 16. Bölüm: Aşk Karmaşası

 “Mucize Doktor” 16. Bölüm: Aşk Karmaşası

[highlight]Fox TV’nin popüler dizisi Mucize Doktor, 16. bölümüyle izleyici karşısında bu akşam. Yeni bölümde Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya kalıyor…[/highlight]

Balo gecesi Ali ile dans ettikten sonra Nazlı, sonunda ona karşı duyduğu hislerle yüzleşmek zorunda kalır ama bu herkes için göründüğünden çok daha zordur.

Ali, Nazlı’daki değişimine bir anlam veremez ve bocalamaya başlar. Bir de üzerine Nazlı’ya beklenmedik bir talip çıkınca iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir.

Beliz, Ferman’dan bir an önce ayrılma ve hayatının o kısmını geride bırakma peşindedir ama ayrılık hiç de Beliz’in sandığı kadar pürüzsüz değildir.

Hastanedeki diğer çiftler de birbirleri ve hisleriyle yüzleşirken Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalır. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya kalır.

Senaryosu Pınar Bulut ile Onur Koralp’e ait Mucize Doktor‘da başlıca rolleri Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan üstleniyor.

Yusuf Pirhasan’ın yönettiği MF Yapım imzalı Mucize Doktor, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Benzer İçerikler