“Mucize Doktor” 18. Bölüm: İkizlerin Yaşaması İçin Hangisi Ölecek?

 “Mucize Doktor” 18. Bölüm: İkizlerin Yaşaması İçin Hangisi Ölecek?

[highlight]Fox TV’nin bol reytingli dizisi Mucize Doktor, 18. bölümüyle izleyici karşısında. Yeni bölümde yapışık ikizlerin durumu kötüleşiyor. Birinin yaşaması için diğerinin ölmesi gerekiyor. Ama hangisi?[/highlight]

Ali, Nazlı ile geçirdiği lunapark gecesini Ferman’la paylaşmak ister ama Ferman, bu teklifsiz samimiyetinden rahatsız olur. Bir de üzerine asistanları kaytarırken yakalayınca herkesi sınav yapmaya karar verir.

Daha yeni ayrılmış yapışık ikizlerin durumuyla hızla kötüye gitmektedir.

Asistanlar bir yandan Ferman’ın sınavına hazırlanır bir yandan ikizlerin durumuna çözüm bulmaya çalışırken cerrahinin maskotu; sekiz yaşındaki Betüş, hastaneye belki 20. yatışını yapar. Ali ile aralarında çabucak bir yakınlık doğar ve Ali, onun ameliyatını bizzat yapmak ister ama önce Ferman’ın onun için özellikle zorlaştırdığı sınavı geçmelidir.

Sonunda ikizler vakasında bütün çareler tükenir ve ekip, korkunç bir seçimle yüzleşir: Bir kardeşin yaşaması için diğerinin ölmesi gerekir. Ama hangisi?

Senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in kaleme aldığı Mucize Doktor‘da başlıca rolleri Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan üstleniyor.

Yusuf Pirhasan’ın yönettiği MF Yapım imzalı Mucize Doktor, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Benzer İçerikler