Peaky Blinders’a Yeni Bir Kadın Karakter Geliyor

   Peaky Blinders’a Yeni Bir Kadın Karakter Geliyor

  Peaky Blinders’ın altıncı sezonunda diziye yeni bir kadın karakter katılacağı açıklandı

  BBC’nin sevilen dizisi Peaky Blinders’tan haber var! Beşinci sezonun ardından yeni sezona dair detaylar merak edilirken, altıncı sezonunda diziye yeni bir kadın karakterin katılacağı öğrenildi.

  Digital Spy‘ın canlı yayınına katılarak özel röportaj veren dizinin yönetmeni Anthony Byrne, Peaky Blinders’ın gelecek sezonunda diziye yeni bir kadın karakterin katılacağını açıkladı. Anthony Byrne şöyle konuştu: “Altıncı sezonda yeni ve epey karanlık, harika bir kadın karakter var. Daha önce Peaky’de onun gibi bir karakter görmedim.”

  Dizinin beşinci sezonunu yöneten ve altıncı sezonun da yönetmenliğini üstlenen Byrne, “Bu karakterin kim olduğunu söyleyemem,” diye de ekledi. “Protagonist olmadığı kesin, antagonist midir onu da bilmiyorum.”

  44 yaşındaki aşarılı yönetmen, bu yeni karakterin kimliğini açıklamasa da ünlü İngiliz faşist Oswald Mosley (1896-1980) ile benzer ideolojiye sahip olduğunu söyledi. Byrne, “Silahları ya da bir çetesi yok ama Mosley’nin de onun da her şeyden daha tehlikeli, virüs gibi bir ideolojisi var,” dedi.

  Anthony Byrne, yeni kadın karakteri kimin canlandıracağına karar vermeye çok yakın olduklarını da sözlerine ekledi.

  Peaky Blinders’ın altıncı sezonu yapım aşamasında. Ancak koronavirüs pandemisi dolayısıyla dizinin çekimleri gecikecek. Yeni sezonun 2021 yılı sonlarında ya da 2022 yılı başlarında yayınlanması planlanıyor.

  Yayınlandığı günden bu yana büyük ses getiren Peaky Blinders, 2018 yılı BAFTA TV Ödülleri’nde En İyi Drama ödülüne layık görülmüştü.

  Benzer İçerikler