Terapist: Gain’in Psikolojik Gerilim Dizisi Yayında

   Terapist: Gain’in Psikolojik Gerilim Dizisi Yayında

  Gain’in psikolojik gerilim tarzındaki mini dizisi Terapist yayın hayatına başladı. Yönetmenliğini Zeynep Dadak’ın üstlendiği dizinin başrollerini Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı paylaşıyor.

  Türkiye’nin yeni dijital içerik platformu Gain’in, psikolojik gerilim tarzındaki mini dizisi 2 Ocak itibariyle izleyicilerle buluştu.

  Terapist, kişilik bozuklukları ve psikotik hastalıklar konusunda uzman bir terapistin karısının öldürülmesiyle hayatının altüst olmasını merkeze alıyor. Dizinin başrollerini Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı paylaşıyor.

  Psikolojik gerilim türündeki dizinin odağında ise Çetin ismindeki terapist var. Çetin, geçmişin bugüne düşen gölgesini ararken daha önce hiç fark etmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyor. Bu arada onun her biri birbirinden farklı sendromlarıyla şüpheli hale gelen danışanlarının hikayesini izliyoruz.

  7 bölümlük mini dizinin yönetmenliğini, yurtiçi ve yurtdışı film festivallerinden aldığı ödüllerle kendinden söz ettiren başarılı yönetmen Zeynep Dadak üstleniyor. Zeynep Dadak, son olarak geçen yıl Ah Gözel İstanbul belgeselinin yönetmenliğini üstlenmişti.

  Terapist’in tanıtım filmini de seyredebilirsin.

  Benzer İçerikler