The Batman Daha Çıkmadan Spinoff’u İçin Çalışmalar Başladı

   The Batman Daha Çıkmadan Spinoff’u İçin Çalışmalar Başladı

  The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, filmin bir televizyon dizisi spinoff’u üzerinde çalışıyor

  2021’de vizyona girecek The Batman filminin yönetmeni Mat Reeves, filmin HBO Max için bir dizi spinoff’u üzerinde çalışıyor.

  Filmle aynı evrende geçecek dizi için Reeves, efsanevi Boardwalk Empire dizisinin yaratıcısı Terence Winter ile işbirliği yaptı.

  Adı henüz belli olmayan dizi, Batman maceralarının geçtiği Gotham City dedektiflerini konu edinecek. Dedektifler, şehrin güvenliği konusunda halkın bir numaralı kahramanı olan Batman’i gölgede bırakmak için çaba harcayacak.

  Dizi, Robert Pattinson‘ın başrolünü üstlendiği The Batman filmiyle aynı dünyada geçecek olsa da filmin yıldızlarından herhangi birinin dizide rol alıp almayacağı belli değil.

  Matt Reeves, diziyle ilgili yaptığı açıklamada bunun filmde yarattığı dünyayı “genişletmek için harika bir fırsat olmasının yanı sıra ancak uzun süreli bir formatın kotarabileceği şekilde derinlemesine keşfetmek için de bir fırsat” olduğunu belirtti.

  Filmin çekimleri Birleşik Krallık’ta bu yılın başlarında başlamış ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimler durdurulmuştu. DC yapımı filmin şu anki ABD vizyon tarihi 1 Ekim 2020.

  Benzer İçerikler