“Vatanım Sensin”de Final Zamanı

   “Vatanım Sensin”de Final Zamanı
  [highlight]Kanal D’nin fenomen dizisi Vatanım Sensin, bu akşam yayınlanacak 59. bölümüyle veda ediyor. Başrollerini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in paylaştığı dizinin finali, yine duygu dolu anlara sahne olmaya aday…[/highlight]

  27 Ekim 2016’da ilk bölümü yayınlanmıştı Vatanım Sensin‘in. O günden beri tempo zaman zaman düşse de izleyici diziyi sahiplenmekten geri durmadı. Cevdet’in mücadelesi, Azize’nin yaşadığı zorluklar, Filipos’un hırsı ve öfkesi, Hilal ve Leon’un aşkı, ayrılıklar, kavuşmalar, aşklar, kavgalar derken dizinin sonuna geldik. Vatanım Sensin, bu akşam yayınlanacak 59. bölümüyle final yapıyor.

  Senaryosunu Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven ve Melih Özyılmaz’ın kaleme aldığı, Taylan Biraderler’in Burak Arlıel ile birlikte yönettiği O3 Medya imzalı Vatanım Sensin‘de başlıca rolleri Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Levent Can (Filipos), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Şükran Ovalı (Seher), Pınar Deniz (Yıldız), Boran Kuzum (Leon), Miray Daner (Hilal), Berker Güven (Aleksi), Esra Ruşan (Emine), Genco Özak (Mehmet), Can Kahraman (Pehlivan), Mustafa Elikoğlu (Kerim), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman) ve Celile Toyon (Hasibe) paylaştı/paylaşıyor.

  Finalde izleyiciyi bekleyenler…

  Bu değerli kadroya veda ederken finalde bizi neler bekliyor, birlikte bakalım: Cevdet’in gizli vazifesini itiraf ettirmeyi başaramayan Filipos, ona karşı oynayabileceği en büyük kozu; Azize’yi ele geçirmiştir.

  Hilal ve Yıldız’sa anne ve babalarının akıbetinden habersiz cepheye gidip yıllardır duydukları cehennemi kendi gözleriyle görür.

  Yakup, Şafak Harekatı’nın son hazırlıklarını sürdürürken Leon da Filipos’un emriyle Sakarya Cephesi’ne ulaşır.

  Hilal, Leon, Yıldız ve Yakup’un kaderi, savaş meydanında şekillenecektir…

  Azize ile Cevdet, canları pahasına Filipos’un eziyetlerine direnirken takatleri tükenmektedir. Üstelik Yunan ordusu var gücüyle saldırmakta, Kurtuluş Savaşı’nın en önemli muharebesi sona yaklaşmaktadır. Geriye tek bir soru kalmıştır: Cevdet, vazifesinin sonuna gelirken bir hain mi yoksa bir kahraman olarak mı anılacaktır?

  Benzer İçerikler