‘Baraj’ Dizisinin 14. Bölümünde Neler Olacak?

   ‘Baraj’ Dizisinin 14. Bölümünde Neler Olacak?

  FOX TV‘nin sevilen dizilerinden Baraj, yarın (17 Kasım) saat 20.00’de 14. bölümüyle ekrana gelecek. Peki, Baraj dizisinin bu yeni bölümünde izleyicileri neler bekliyor?

  Dizinin yeni bölümünde Nazım’ın hâlâ evli olduğunu ondan saklaması Nehir için bardağı taşıran son damla olmuştur. Artık Nazım’a güvenemeyeceğini düşünen Nehir, Zerrin ile birlikte İstanbul’a, eski hayatına geri döner. Nazım ya Nehir’i seçip onun peşinden İstanbul’a gidecek ya da kızını seçip onlarıkorumak için Nermin ve Ayşe ile kalacaktır.

  Tarık, gerçekleri Nehir’e anlatarak onunla Nazım’ın arasını açmayı başarmıştır. Fakat buyüzden Nazım’ın gazabına uğrar ve onun imdadına Fulya ve Kemal yetişir. Tarık saf dışıkalınca ise Zahra, Halil’in yokluğunu gizlemekte iyice zorlanır.

  Orhan Aksoy’un 1977 tarihli aynı adlı filminden uyarlanan Baraj dizisinin yönetmenliğini Hasan Tolga Pusat yapıyor. Dizinin senaristliğini de aynı isim üstleniyor. Baraj dizisinin oyuncu kadrosunda ise Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Sumru Yavrucuk, İman Casablanca, Sait Genay, Tuna Orhan, Rana Cabbar bulunuyor.

  Benzer İçerikler