Death in Paradise Dizisinin Onuncu Sezon Çekimleri Başladı

 Death in Paradise Dizisinin Onuncu Sezon Çekimleri Başladı

Türkiye’de BBC First kanalında ekrana gelen, Red Planet Pictures yapımı Death in Paradise, onuncu sezon çekimlerine Karayipler’deki Guadeloupe Adası’nda başladı.

Güneşli adaya geri dönen oyuncular arasında Dedektif Neville Parker’ı canlandıran Ralf Little, Selwyn Patterson’ı canlandıran Don Warrington, Dedektif JP Hooper’ı canlandıran Tobi Bakare ve belediye başkanı Catherine Bordey’i canlandıran Elizabeth Bourgine yer alıyor.

Death in Paradise dizisinde şaşırtıcı cinayet vakalarının dışında etkileyici ve gizemli olaylar ve ünlü konuk oyuncular da yer alacak. En sevilen İngiliz dizileri arasında yerini sağlamlaştıran Death in Paradise, izleyicilere büyük sürprizler sunmaya hazırlanıyor. Bunlardan biri de ünlü oyuncu Josephine Jobert’ın canlandırdığı Dedektif Florence Cassell karakterinin diziye geri dönmesi olacak. Florence, iki sene önce nişanlısını kaybetmişti ama artık görevine dönmeye hazır. Başlarda yeni patronu Neville’e çok güvenemeyecek fakat Neville’in tuhaflıklarını anlamlandırdıkça aralarındaki ilişki gelişecek.

Saint Marie sokaklarında iki sezon boyunca düzeni sağlayan ve neşe yayan, kısa sürede en sevilen karakterlerden biri haline gelen Ruby Patterson ne yazık ki diziye veda ediyor. Dedektif Madeleine Dumas da diziye veda eden isimler arasında. Diziye yeni katılan, heyecan verici karakterler de olacak. Tahj Miles, hafif suçlar işleyen 18 yaşındaki Marlon Pryce’ı canlandıracak.

2021’de izleyicilerimizde birlikte Saint Marie’ye dönmek için sabırsızlanıyoruz.

Dizinin yaratıcı yapımcısı Tim Key çekimlerin başlaması üzerine açıklamalarda bulundu: “Çekimlere başlayabildiğimiz için çok mutluyuz. Onuncu sezonumuzu izleyicilerimizle kutlayacağımız için çok heyecanlıyız. Josephine Jobert ile tekrar çalışmak büyük bir keyif. Tahj Miles’ın kadroya katılması da bizi çok mutlu etti. Dizi ilerledikçe bizi uzun süredir takip eden izleyicilerimiz için sürprizlerimiz olacak. Bu sezonun en iyi sezonumuz olması için sıkı çalışmakta kararlıyız. 2021’de izleyicilerimizde birlikte Saint Marie’ye dönmek için sabırsızlanıyoruz.”

Red Planet Pictures’ın Eş Genel Müdürü Alex Jones şöyle konuştu: “Diğer tüm yapım şirketleri gibi, biz de bu noktaya gelene kadar bir takım zorluklar yaşadık. O nedenle çekimlere tekrar başlayabildiğimiz için çok mutluyuz. Onuncu yılımız için muhteşem bir sezona hazırlanırken herkesi koruyabilmek en büyük önceliğimiz elbette.”

BBC Editörü Tommy Bulfin çekimlerin başlamasıyla ilgili şunları söyledi: “Death in Paradise dizisinin onuncu yılında çekimlerin başlamış olmasından çok mutluyuz. İlgi çekici vakalar ve sürprizler izleyicileri bekliyor olacak. Bunu mümkün kılmak için elinden gelen her şey yapan Red Planet Pictures’a teşekkür ederiz.”


Benzer İçerikler