“Erkenci Kuş” 37. Bölüm: Sanem ve Can’ı Nikâh Dairesinde Bekleyen Sürpriz Ne?

 “Erkenci Kuş” 37. Bölüm: Sanem ve Can’ı Nikâh Dairesinde Bekleyen Sürpriz Ne?

[highlight]Erkenci Kuş, bu akşam 37. bölümüyle ekranda. Star TV’nin sevilen dizisinde büyük bir sürpriz kahramanlarımızı bekliyor…[/highlight]

37. bölümün konusu kısaca şöyle:

Mahallede herkesin katıldığı bir bahar şenliği düzenlenir. Aileler arasındaki buzların erimesi için Hüma da davet edilmiştir ama herkesi şaşırtacak bir misafir daha vardır.

Can ve Sanem, evlilikle ilgili konuşmak için fırsat kollamaktadır. Bir türlü başarılı olamazlar. Sanem amcasından destek ister fakat o da bir işe yaramaz. Sonunda ikisi de pes eder, daha fazla beklemek istemezler. Can, tek yolun kimseye haber vermeden evlenmek olduğunu söyler.

Ajanstaki gizemli hallerden işkillenen Hüma, Cey cey’i konuşturur ve ondan bilgi alır. Hüma, Mevkıbe’ye haber verir ve ikisi de soluğu nikah dairesinde alır. Burada onları büyük bir sürpriz beklemektedir…

Senaryosunu Aslı Zengin’le Banu Zengin Tak’ın yazdığı, Çağrı Bayrak’ın yönettiği Gold Film imzalı Erkenci Kuş‘ta başrolleri Demet Özdemir ile Can Yaman üstleniyor. Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik ve Sibel Şişman da onlara eşlik eden isimler.

Erkenci Kuş, 37. bölümüyle bu akşam Star TV’de…

Benzer İçerikler