“Erkenci Kuş” 39. Bölüm: Can ile Sanem Evlilik Öncesi Sıkıntılarını Aşabilecek mi?

 “Erkenci Kuş” 39. Bölüm: Can ile Sanem Evlilik Öncesi Sıkıntılarını Aşabilecek mi?
[highlight]Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Erkenci Kuş, bu akşam 39. bölümüyle ekranda. Demet Özdemir’le Can Yaman’ın başrolleri paylaştığı dizinin yeni bölümünde düğün telaşıyla birlikte Can ve Sanem’in evliliğe dair sorgulamaları gündemde…[/highlight]

Can ve Sanem, fotoğraf çekimi sırasında gerildiler. Evlilik için hazır olup olmadıklarını sorguluyor gibi görünseler de aslında geçmişten gelen ve üzerini örttükleri sorunları var. Bu kez çözebilecekler mi bu sorunları acaba?

Emre ve Leyla’nın arap saçına dönen düğünü, en sonunda gerçekleşiyor. Hazırlıklar da, eğlence de tam gaz. Herkesin koşuşturduğu şey tek; Hûma ve Mevkibe yan yana gelmesin çünkü mutlaka bir sebep bulup kavga ediyorlar.

Yiğit, yurtdışı bağlantılarını kullanarak Sanem’e yazacağı romanla ilgili bulunmaz bir fırsat sunuyor ama Sanem yazamıyor. Can, Sanem’e destek olmak isterken öngöremediği sıkıntılar arka arkaya patlak veriyor… Can ve Sanem bu sıkıntıları nasıl aşacaklar?

Erkenci Kuş‘un 39. bölümünde kurgu böyle ilerliyor…

Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak’ın senaryosunu yazdığı, Çağrı Bayrak’ın yönettiği Gold Film imzalı dizide başlıca rolleri şu isimler paylaşıyor: Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman.

Erkenci Kuş, yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısında…

Benzer İçerikler