“Erkenci Kuş” 40. Bölüm: Masal, 1 Yıl Sonra Yeniden Başlıyor

 “Erkenci Kuş” 40. Bölüm: Masal, 1 Yıl Sonra Yeniden Başlıyor
[highlight]Demet Özdemir’le Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş, bu akşam 40. bölümünü geride bırakıyor. Can’la Sanem, 1 yıl sonra yeniden buluşuyor…[/highlight]

Can’la Sanem’in ayrılığının üzerinden 1 yıl geçmiştir. Sanem kitabını yazmış, kitap birçok dile çevrilmiş ve Sanem büyük başarı kazanmıştır ama hayallerini gerçekleştirmesine rağmen Can’ın olmadığı bir hayat, onu mahvetmiştir. Can’ın gidişinin ardından pişman olmuştur ama hemen aramasına rağmen ona ulaşamamıştır. Zaten Can’ın yerini bilen, ona ulaşabilen yoktur. Sanem kendini terkedilmiş, unutulmuş hissetmektedir. Can’ın çekip gitmesini, onu yapayalnız bırakmasını asla affetmeyecektir…

Oysa Can da son 1 yılda onu düşünmediği tek bir gün geçirmemiştir. Karaya gerekmediği sürece ayak basmayarak denize sığınmış, bütün dünyayı gezse de huzur bulamamıştır. Sanem’in ona güvenmeyişini asla affetmeyecektir.

Yurtdışından dönen Aziz Bey, Remide Hanım’ın yardımıyla Can’ı bulur. Sanem’in olduğu şehre ayak basamayacağını düşünen Can, Remide Hanım’ın ısrarıyla babasına görmek üzere İstanbul’a döner.

Sanem ve Can, birbirlerinden ne kadar kaçsa da kader onları birleştirecek olaylar zincirini çoktan başlatmıştır…

Erkenci Kuş‘ta 40. bölümün özeti böyle…

Çağrı Bayrak’ın yönettiği, senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin Tak’ın kaleme aldığı Gold Film imzalı dizinin kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, İpek Tenolcay, Utku Ateş, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Başak Gümülcinelioğlu, Sevinç Erbulak, Ahmet Somers.

Erkenci Kuş, yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısında…

Benzer İçerikler