“Erkenci Kuş” 46. Bölüm: Sanem ile Can’ın Ortaklığı, Aşklarını Etkileyecek mi?

 “Erkenci Kuş” 46. Bölüm: Sanem ile Can’ın Ortaklığı, Aşklarını Etkileyecek mi?
[highlight]Demet Özdemir’le Can Yaman’ın başrolleri paylaştığı Erkenci Kuş, bu akşam 46. bölümüyle ekranda. Yeni bölüm, iş ortaklığına adım atan Sanem ile Can’ın gelgitlerine sahne olacak…[/highlight]

Can’la Sanem arasındaki tutkulu aşk, her türlü sorunu çözebilecek güçte ama hayatlarında yeni bir dönem başladı; artık ortaklar… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son 1 yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?

Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım elini beklenmedik birisi; eski müzik hocası Ferit uzatıyor…

Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kim bilir?

Erkenci Kuş‘un 46. bölümünde olaylar böyle şekilleniyor…

Gold Film imzalı dizinin yönetmeni Çağrı Bayrak. Senaryosu Aslı Zengin’le Banu Zengin Tak’a ait dizide başlıca rolleri Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, İpek Tenolcay, Utku Ateş, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Başak Gümülcinelioğlu, Sevinç Erbulak ve Ahmet Somers üstleniyor.

Erkenci Kuş, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler