“Erkenci Kuş”, Yeni Gününde Yeni Bölümüyle İzleyici Karşısında

 “Erkenci Kuş”, Yeni Gününde Yeni Bölümüyle İzleyici Karşısında
[highlight]Demet Özdemir ile Can Yaman’ın başrolleri paylaştığı Erkenci Kuş, yeni gününde yeni bölümüyle ekranda. Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor…[/highlight]

Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can’la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok.

Can, belki de 1 yıl sonra ilk kez Sanem’e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda. İkili, uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor, aşk bir kez daha zamanı durduruyor…

Sanem’in Can’ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor. Sanem’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazır olan Yiğit’in planı ajansı karıştırıyor, tüm ekip hiç ummadıkları bir anda kendilerini gözaltında buluyor. Yardımsa hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.

Emre, karısı ve kendisi için yeni bir başlangıç yapmayı çok istiyor. Ne iş olsa yapmaya hazır ancak iş bulmak kolay değil.

Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor; artık ortaklar. Peki ya aşk?

Erkenci Kuş‘un 44. bölümünde hem aşk hem de heyecan var…

Çağrı Bayrak’ın yönettiği Gold Film imzalı dizinin senaryosu Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak’a ait. Dizide başlıca rolleri Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, İpek Tenolcay, Utku Ateş, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Başak Gümülcinelioğlu, Sevinç Erbulak ve Ahmet Somers paylaşıyor.

Erkenci Kuş, yeni gününde yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler