‘Friends – Reunion’ Bölümünün Çekimleri Mart 2021’de

   ‘Friends – Reunion’ Bölümünün Çekimleri Mart 2021’de

  Friends ekibinin bir “reunion” bölümü için yeniden bir araya geleceği haberleri, bu yılın başlarında çıkmıştı. Haberlerin doğrulanması çok sürmedi. Gerçekten de Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer‘dan oluşan orijinal Friends kadrosu, tek seferlik özel bir bölüm için yeniden bir araya gelecekti.

  Dizinin hayranlarının heyecanı, bu özel “reunion” bölümünün Mayıs 2020’de HBO Max’te yayınlanacağının açıklanmasıyla iyiden iyiye artmıştı. Ancak özel bölümün çekimleri koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenine umutlar yaz aylarına kaldı. Nitekim, yapımcı WarnerMedia’nın yöneticilerinden Bob Greenblatt da özel bölümün çekimlerine yaz aylarının sonuna doğru başlanabileceğini ifade ediyordu.

  Haziran ayında, Friends‘in yaratıcılarından Marta Kauffman ekibin Ağustos ayı içinde sete gireceğini duyurdu. Ancak bu tarih de yine koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenedi.

  Dün (12 Kasım) ise dizinin başrol oyuncularından Matthew Perry paylaştığı tweet ile çekimlerin Mart ayında başlayacağını ilan etti. Perry, şu ifadeleri kullandı: “Friends reunion bölümü Mart başını tarihleniyor. Görünen o ki yoğun bir yıl bizi bekliyor. Ben de böylesini seviyorum zaten!”

  Bunca ertelenmenin ardından sanal bir yeniden buluşmanın gerçekleşip gerçekleşemeyeceği de merak konusuydu. Ancak The Hollywood Reporter’ın haberine göre bu, HBO Max’in istediği bir şey değil. HBO Max, orijinal ekibi orijinal stüdyosu olan Warner Bros. Burbank stüdyolarında bir araya getirmek istiyor.

  Benzer İçerikler