MAX Sahne ile Çocuk Oyunlarının Perdeleri Dijitalde Aralanıyor

   MAX Sahne ile Çocuk Oyunlarının Perdeleri Dijitalde Aralanıyor

  Yepyeni bir dijital tiyatro platformu olan MAX Sahne, Uygur Sanat Tiyatrosu iş birliğiyle 23 Nisan’da ailelerle dijital ortamda bir araya geliyor.

  Türkiye’deki 30 yılı aşan yolculuğunda, paylaştıkça artan mutluluğu kalpten kalbe taşıyarak pek çok ana eşlik eden Algida, 23 Nisan’da aileleri “Haydi Oyuna!” diyerek MAX Sahne’ye davet ediyor. MAX Sahne’de çocuk tiyatroları, aileleri bekliyor. Algida, Max ile ailelere birbirinden keyifli oyunlarla mutluluğun perdelerini aralıyor.  

  Algida, ebeveynlerin çocuklarına evde sunabilecek faydalı içerik ve aktivite arayışlarından yola çıktı. Böylece çocukları ve ailelerini sanat çatısı altında bir araya getirmek için MAX Sahne’yi başlattı. Özellikle pandemi döneminde tiyatroların perdelerini kapatmasıyla tiyatrocuların yaşadığı zorluklara kayıtsız kalmayan Algida, Max Sahne ile sanata ve tiyatrolara olan desteğini de Uygur Sanat işbirliğiyle dijital platforma taşıyor.

  Birbirinden eğlenceli 7 farklı tiyatro oyunu 

  Çevrimiçi yayınlanacak 6 farklı oyun, çocukların hayal gücü ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte verimli zaman geçirmelerine de fırsat veriyor. 

  İzleyiciler, her oyunun sonunda en çok sevdikleri karakterleri seçecek. Böylece finaldeki Max Özel Oyunu’nun kurgusunun oluşmasına katkı sağlayacak. Böylelikle son oyun, izleyicilere en çok ilham veren ve onlar tarafından en çok sevilen karakterlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulacak. 

  MAX Sahne ile sahnelenecek tiyatro oyunlarını izlemek isteyenlerin, internet sitesi üzerinden kayıt yaptırması gerekiyor. Kayıt yaptırmak isteyenler www.maxsahne.com internet sitesine ulaşabilir.  

  Benzer İçerikler