‘The Simpsons’, 33. ve 34. Sezon Onaylarını Aldı

   ‘The Simpsons’, 33. ve 34. Sezon Onaylarını Aldı

  Ne mutlu ki efsanevi çizgi dizi The Simpsons bitmek bilmiyor. 1989’dan beri yayında olan çizgi dizi, 33. ve 34. sezon onaylarını da aldı. Dizinin 32. sezonu ise tüm eğlencesiyle devam ediyor.

  Disney’in sahibi olduğu Fox, sevilen The Simpsons çizgi dizisinin devam edeceğini duyurdu. NME’nin haberine göre, dizi ve kanal 33. ve 34. sezonlar için anlaşmaya vardı.

  The Simpsons‘ın yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı Matt Groening, yeni sezon onayıyla ilgili şunları söyledi: “The Simpsons‘ta çalışan herkes, yeni sezon onaylarından dolayı heyecanlı. Birçok büyük sürpriz hazırlıyoruz. Homer saçını kaybedecek. Millhouse kontakt lens takacak. Bart, otuz üçüncü defa 10. yaş gününü kutlayacak.”

  Fox Entertainment CEO’su Charlie Collier ise “The Simpsons‘ın 33. ve 34. sezon onayını duyurmak büyük zevk,” dedi.

  Geçtiğimiz aylarda çizgi dizide önemli bir değişiklik olmuştu. Efsanevi yapımda artık siyahi karakterleri beyaz aktörlerin seslendirmeyeceği açıklanmıştı.

  Bu arada Dr. Hibbert karakterini seslendiren aktör de değişti. Karakteri 30 yıldır seslendiren Harry Shearer, yerini Kevin Michael Richardson‘a bıraktı. Bununla beraber Harry Shearer, diğer karakterlerini seslendirmeyi sürdürecek. Bu karakterler ise Ned Flanders, Müdür Skinner and Bay Burns.

  The Simpsons, tarihin en uzun televizyon dizilerinden biri. İlk sezonu 1989’da yayınlanmıştı. Şu an 32. sezonu devam eden dizinin 700. bölümü ise 21 Mart’ta ekranlara gelecek.

  Benzer İçerikler