‘Üçü Bir Arada’ ve ‘Plastik Aşklar’, 4-5 Ağustos’ta Küçükçiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda

 ‘Üçü Bir Arada’ ve ‘Plastik Aşklar’, 4-5 Ağustos’ta Küçükçiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda

İstanbul’un eğlence mekanlarından KüçükÇiftlik Park’ın hayata geçirdiği KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nun renkli programı, Üçü Bir Arada ve Plastik Aşklar oyunlarıyla devam ediyor. Davran Tiyatrosu’nun Üçü Bir Arada isimli komedisi 4 Ağustos 2021 Çarşamba akşamı izleyiciyle buluşacak. KüçükÇiftlik Park’taki Levent Kırca Çadır Tiyatrosu’ndan tam 20 yıl sonra yeniden KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak Anatolia Entertainment Görsel Sanatlar’ın komedisi Plastik Aşklar ise 5 Ağustos 2021 Perşembe akşamı sahnelenecek.

Cem Davran, Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’ın rol aldığı Üçü Bir Arada, üç “yazık” adamın aşk, talih, kavga, ayrılık, aile ve arkadaşlık parantezinde kendileriyle ve geçmişleriyle yüzleşmesi; erkeklerin aşkla, kaderle ve erkeklikle imtihanının karanlık ve komik hikâyesi…

Oya Başar ve Begüm Birgören’i tiyatro sahnesinde buluşturan Plastik Aşklar ise biri eğitimli ve kültürlü, diğeri çekingen ve geleneklerden bihaber iki kadının yüzleşmelerini, gelgitlerini, hayatla, kendileriyle ve ortak aşklarıyla olan hesaplaşmalarını konu alırken seyircilere bir kahkaha tufanı yaşatıyor. 

Açık havada, güvenle sosyalleşme imkanı

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, bu yıl da İstanbulluları açık havada tiyatronun iyileştirici gücüyle buluşturuyor. Şehirlilerin kaçış noktası haline gelen KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu İstanbullulara yemyeşil huzurlu bahçe ortamında nefes alabilecekleri, güvenle sosyalleşebilecekleri bir alan sunuyor. 

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda COVID-19 nedeniyle alınan hijyen tedbirleri en üst düzeyde uygulanıyor. Yalnızca online biletleme sisteminin kullanıldığı, kapıda bilet satışının yapılmadığı etkinliklerde misafirlerin ateş ölçümü sağlık görevlileri tarafından yapılıyor. Ortak kullanım alanlarında birçok noktaya dezenfektan üniteleri kurulan etkinlik alanında maske takma zorunluluğu bulunurken, maskesi olmayan seyircilere maske temin ediliyor.

Bilet fiyatlarının 60-180 TL arasında değişiklik gösterdiği oyunların kapı açılış saati 18.30, başlama saati ise 21.00. Biletler oyun başlayana kadar online olarak Biletix’ten temin edilebiliyor.

Benzer İçerikler