“Afili Aşk” 13. Bölüm: Sırlar Ortaya Dökülecek mi?

 “Afili Aşk” 13. Bölüm: Sırlar Ortaya Dökülecek mi?
[highlight]Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in başrollerde olduğu Afili Aşk, bu akşam 13. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümde evi terk eden Kerem, kendini Özkayalıların evinde buluyor. Dahası sahte evliliği öğrenen Muammer’in beklenmedik ziyareti, Kerem ile Ayşe’yi zor durumda bırakıyor.[/highlight]

Modamu, heyecanla büyük bir şirket ortaklığına imza atmak için hazırlanır. Ancak Kerem’in gözaltına alınması bütün hayalleri yıkar.

Muhsin’in Kerem’e güven duymaması, bu olayla birlikte iyice belirginleşir, aralarında büyük bir tartışma çıkar. Kerem’in her şeyi bırakıp, evi terk etmesiyle işler daha da karıştıracaktır.

Kerem, kendi ayaklarının üzerinde durayım derken kendini Özkayalıların evinde bulur.

Sahte evliliği öğrenen Muammer’in eve beklenmedik ziyareti ise Kerem ve Ayşe’yi sırlarının ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıya bırakır…

Afili Aşk‘ta 13. bölümün özeti böyle…

ARC Film imzalı dizinin yönetmeni Serdar Gözelekli.

Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun senaryosunu kaleme aldığı dizide başlıca rolleri Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat, Yılmaz Kunt, Ozan Dağgez, Güzide Arslan, Beril Pozam, Umutcan Ütebay, Vural Ceylan, Banu İnan ve Hira Su Yıldız üstleniyor.

Afili Aşk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler