“Afili Aşk” 19. Bölüm: Kerem’den İlk Aşk İtirafı Gelecek mi?

 “Afili Aşk” 19. Bölüm: Kerem’den İlk Aşk İtirafı Gelecek mi?
[highlight]Başrollerde Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in yer aldığı Afili Aşk, 19. bölümüyle izleyici karşısında bu akşam. Kerem’le Ayşe, Kerem’in organize ettiği özel bir yemekte buluşuyor. Bakalım Kerem, Ayşe’nin ilk aşkı olduğunu ona itiraf edebilecek mi?[/highlight]

Terapistten gelen rapor, Kerem’le Ayşe’yi şaşırtır.

İkili, bir türlü dile getirmedikleri ilk aşk meselesini bir an bile akıllardan çıkaramazlar. Kerem bu duruma artık son vermek için Volkan’la harekete geçer. Ayşe için özel bir yemek düzenler. Ayşe bu yemek için çok heyecanlıdır. Bütün duygularından emin akşam yemeğine gider. Kerem, kuğuyu yapanın kendisi olduğunu ve onun ilk aşkı olduğunu itiraf edebilecekler midir?

Kerem’le Ayşe henüz kendilerine bile itiraf edemedikleri duyguların içinde kaybolurken Hülya, çiftin peşine düşer. Ayşe’nin sarhoşken söylediklerini aklımdan çıkaramayan Hülya, Ceyda’dan da aldığı destekle bu evlilikteki sır perdesini çözecek midir?

Yanıtlar, Afili Aşk‘ın 19. bölümünde…

Senaryosu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’na ait dizide Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat, Yılmaz Kunt, Ozan Dağgez, Güzide Arslan, Beril Pozam, Umutcan Ütebay, Vural Ceylan, Banu İnan ve Hira Su Yıldız başlıca rolleri üstleniyor.

ARC Film imzalı dizinin yönetmeniyse Serdar Gözelekli.

Afili Aşk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler