“Afili Aşk” 22. Bölüm: Ayşe, Zor Bir Kararın Eşiğinde

 “Afili Aşk” 22. Bölüm: Ayşe, Zor Bir Kararın Eşiğinde
[highlight]Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in başrollerde olduğu Afili Aşk, 22. bölümüyle ekranda bu akşam. Ayşe’nin Yelda yüzünden değişen davranışları, Kerem’le ilişkisini kopma noktasına getiriyor. Ayşe, hayatında alacağı en zor kararın eşiğinde…[/highlight]

Ayşe, Kerem’den hayatında duyduğu en güzel aşk cümlelerini işitmiştir. İkisi için her şey iyiye giderken anlaşmalı evliliği öğrenen Yelda, bu bilgiyi kullanarak Ayşe’yi bir kukla gibi oynatmaya başlar. Amacı Ayşe’nin Kerem’i terk etmesi değil, Kerem’in Ayşe’den soğumasıdır.

Ayşe bambaşka biri olur. Onun değişen davranışları, herkesi şaşırtıp üzer. Kerem, Ayşe’nin bu davranışlarından kötü etkilenmeye başlar ve kararını sorgular. İpler kopma noktasına gelmektedir.

Ayşe, hayatında alacağı en zor kararla karşı karşıyadır.

Senaryosu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun elinden çıkan Afili Aşk‘ta Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat, Yılmaz Kunt, Ozan Dağgez, Güzide Arslan, Beril Pozam, Umutcan Ütebay, Vural Ceylan, Banu İnan ve Hira Su Yıldız başlıca rolleri üstleniyor.

ARC Film imzalı dizinin yönetmeniyse Serdar Gözelekli.

Afili Aşk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler