“Afili Aşk” 25. Bölüm: Külkedisi Masalının Sonu Hüsran

 “Afili Aşk” 25. Bölüm: Külkedisi Masalının Sonu Hüsran
[highlight]Başrollerini Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in paylaştığı Afili Aşk, 25. bölümüyle izleyici karşısında bu akşam. Yeni bölümde Yelda’nın oyununa gelen yakışıklı prens Kerem ile iyi kalpli külkedisi Ayşe, hiç beklemedikleri bir tuzağa düşüyor…[/highlight]

Kerem, Muhsin’in karanlık geçmişiyle yüzleşmekte zorlanır.

Ayşe ise Yelda’ya kendini sevdirme derdindedir. Bunu fark eden Yelda, titizlikle bir plan hazırlar. Bu planın farkında olmayan Ayşe, kendini adeta külkedisi masalının içinde bulur.

Yakışıklı prens Kerem ve iyi kalpli külkedisi Ayşe, herkese ve her şeye rağmen sonsuza dek mutlu yaşayacakları bir dünya hayal ederken hiç beklemedikleri şekilde tuzağa düşerler ve…

Afili Aşk‘ta kadro şu isimlerden oluşuyor: Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat, Yılmaz Kunt, Ozan Dağgez, Güzide Arslan, Beril Pozam, Umutcan Ütebay, Vural Ceylan, Banu İnan ve Hira Su Yıldız.

Senaryosu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’na ait ARC Film imzalı dizinin yönetmeniyse Serdar Gözelekli.

Afili Aşk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler